Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek személyesen hitgyülek...

Ismertek személyesen hitgyülekezetes embereket\családokat? Milyen emberek, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 19:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
51%
Inkább nem mondok semmit. Nézd meg a Duna TV-n azt s csendes őrjöngést, amit az öltönyös, nyakkendős urak és hölgyek előadnak a nagy imádkozás közben a gyülekezetben.
2012. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Köszi, de már láttam olyat, jobban érdekelne a személyes tapasztalat a mindennapi életből.
2012. ápr. 25. 19:47
 3/58 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nem látogatja az anyukáját, mert van egy szentkép a falon, és ő nem megy egy bálvány imádott házba. Még mit lehet ehhez, hozzáfűzni?
2012. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
64%

ne tudd meg. :O

félelmetes milyen gyerekez nevelnek a hitgyülis szülők.. én mindennap látok párat.

sátánfajzatok

szó szerint.

persze ők nem tudják elképzelni hogy milyenek lehetnek kívűlről meg nem tehetnek róla..de azért nem átlagos életük van

nekem a kedvencem a németh sándor padlásán történő imakommandó :D

2012. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
55%
Én a Mormonokat ismerem. Ők rendesek, emberségesek, teljesen segítőkészek! Jehova tanúi is hasonló. Egy a bibi velük. Személyes tapasztalataimból kiindulva nagyon rá akarják erőltetni az emberekre a saját hitüket.
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
72%

A sógoromék hitgyülekezetesek.

Nincs velük semmi baj.Kicsit másképp értékelik az életet,más a felfogásuk,de ha nem áll le velük az ember a vallásról vitázni,akkor elég kellemes emberek.

Rendesen dolgoznak,a gyerekek járnak iskolába-Rendszeresen látogatja az anyját(anyósomat) pedig anyósom katolikus.Régebben néha jöttek a szöveggel,hogy így meg úgy jó,de mi finoman leállítottuk őket.Így elég jó kapcsolat van köztünk.Azt,hogy ők miben hisznek,vagy mennyit költenek a gyülekezet javára ahhoz nekünk semmi közünk.Mi tiszteletben tartjuk a vallási hovatartozásukat,így ők is tiszteletben tartják mások vallási hovatartozását..

2012. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ismerek. A gyüli mindennél, értsd: mindennél fontosabb ( a családnál is). A gyerek, aki addig segítőkész kamasz fiú volt, onnantól nem volt hajlandó a szüleinek segíteni pl. fát vágni ( nagyon szegények), mert épp ment az atv-n a sanyi bá, és azt meg kell nézni. Minden barátjától elfordult, mondván, ők az ördöggel cimborálnak. A keresetének x ( nagy) %-át leadja a bandának, ahelyett hogy a közös kasszába tenné ( amire nagy szükség lenne). És még sorolhatnám.

Ép ésszel nem tudom felfogni milyen eszközzel képesek embereket ennyire kifordítani magukból. És még ha jó irányba történne...

2012. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy volt osztálytársnőm, és a családja hitgyülis, az apja kivételével. Mikor évek múlva összetalálkoztam az osztálytársnőmmel, és elmentem hozzájuk, az anyja elmagyarázta, hogy csak akkor barátkozhatok ezután a lányával, ha hitgyülis leszek én is. Másképp nem tűri. Egy papírt is kezembe akart nyomni, amin betegségek voltak felsorolva. Szerintük, ha valaki beteg, pl. depressziós, de még az elmebeteg is, azért beteg, mert bűnös. Csak hitgyülis zenét hallgatnak, hitgyülis könyvet olvasnak. Már nem tartjuk a kapcsolatot a volt osztálytársammal, mert nem léptem be, és így nem kíváncsi rám.
2012. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
66%
Munkatársam testvére hitgyülis volt.Felgyújtotta a lakását Isten parancsára...
2012. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Ráadásul a hitgyüli elszedte a pénzét.
2012. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!