Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megfelelni...

Miért nem tudok megfelelni senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi hiányozhat belőlem.Valamiért nincsenek barátaim,nem sikerül megtartanom magam körül senkit.Párom sincs.Valamiért nem fogad el senki.Pedig nem vagyok unalmas,sok mindenről lehet velem beszélgetni,sok minden érdekel,nem vagyok full depressziós,mégsem tudok megfelelni senkinek.Remélem jön majd ez a Q világvége,mert így nem akarok élni.Vagy kinyírom magam cigarettával.Igaz,most szoktam le,de a cigi ellensúlyozza a magánnyal járó fájdalmat.Mert nem tudom elviselni.Van még valaki így?21L

2012. máj. 1. 01:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet megmondani, hogy tényleg van-e veled valami konkrét probléma, vagy mondjuk csak te csinálod magadnak.

De tegyük fel, az utóbbi. Lehet, túlságosan meg akarsz felelni másoknak, nekem ez volt az első benyomásom. Magadnak kell megfelelned. Ha szereted magad, és van önbizalmad, minden sokkal könnyebb, és mások is nyitottabban, pozitívabban viszonyulnak hozzád. Szóval nem lehet, hogy önértékelési problémáid vannak?

Vagy mondjuk pont te vagy az, aki túl távolságtartó vagy az emberekkel, levegőnek nézed őket, nem is érdekelnek igazán, csak az, hogy legyen veled valaki, akinek te elmondhatsz bármit. Ezeket most abszolút találomra írom. Én ezt az utóbbit már kicsit észrevettem magamon, ami talán magyarázat lehet arra, hogy miért van kevés barátom. Sokszor érzem azt, hogy vannak olyan emberek, olyan körök, amiknek nagyon szeretnék az aktív részese lenni, de nem tudom, hogy vigyem véghez anélkül, hogy ne kezdjek el természetellenes módon nyomulni. Ugyanakkor szeretnék közvetlenebb, ismerkedősebb lenni. Ezt most csak azért írom, hátha rád is jellemző ezek közül valami.

2012. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Én is így gondolom, ahogy írod a leírásban. És azért nem felelsz meg, mert ők olyan emberek, akiknek nem felel meg senki.


Nekem tökéletesen megfelelsz!:)

2012. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Késő van már ahhoz, hogy bármivel is véleményezzem az általad leírtakat, de a világvégés résszel teljes mértékben egyetértek. A cigi kinyíróssal kevésbé :)


Ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan, beszélgetni velem is sok mindenről lehet. Addig se unatkozol :P


20/F

2012. máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Talán azért, mert elég unszimpatikus és nárcisztikus dolog világvégét követelni, csak mert neked nem jött be az élet.


Miért dögöljön meg mindenki? Te azt csinálsz, amit akarsz, de miért kívánsz másnak is rosszat?


Az öngyilkosság cigivel meg nevetséges.

2012. máj. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kevesen értik azt világvége alatt, kedves Utolsó, hogy mindenki meghal...:) Egy világrendváltásban reménykedünk.
2012. máj. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A világvége pont azt jelenti, hogy mindenki meghal, nem azt, hogy rendszerváltás lesz. -.-
2012. máj. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Akkor most elmondom, hogy akiket én ismerek, és amilyen előadásokat hallgattam és olvastam 2012-ről, azok közül sokan várják a világvégét, és mindannyian rendszerváltást értenek alatta, és nem azt, hogy kihalunk. Egy ESZME, egy gondolkodásmód kihalását várjuk.
2012. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Tehát nem is világvégének nevezzünk, hanem világrendváltásnak.
2012. máj. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Világvége = apokalipszis = az emberiség valamilyen módon kihal


Ja, és a rendszerváltást könnyebb ülni és várni, mint tenni érte?

2012. máj. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint teljes ítéletnapot várok :D kéne már egy megtisztulás az emberiségnek, mint anno a vízözön, ami bár csak mese, de a koncepció tökéletes. Itt már csak a szenny van, javulni nem fog a helyzet, megállíthatatlanul haladunk a romlás irányában. Szóval... jöhet a doomsday.


"Jöjjön hát az ár, jöjjön a vízözön,

ha kell, ha nem így jó, igen én köszönöm.

S bár nagy kár érte, de már nem érdekel,

hiszen az elmúlással egy új majd életre kel" :)

2012. máj. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!