Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetek magamnak nevelőszülők...

Kérhetek magamnak nevelőszülőket? Ha szüleim elhanyagolnak . Szeretnék olyan szülőt aki foglalkozik velem. Most is bezártak a lakásba ők meg elmentek sörözni majálisra

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Családgondozó? Családsegítő?
2012. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért hagytak otthon véletlenül, hogy tanuljál?
2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ki tanul ilyenkor majális van! Mások mennek ringispilezni meg mindenfele. Engem meg nem engednek el.velük se mehetek.

Ám tanulnivalóm sincs.azt mondják mindig babázzak. De nem vagyok már kislány

2012. máj. 1. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:

kérheted az intézeti elhelyezésedet a gyámügynél

ha pedig nem tudsz most kijutni a lakásból, akkor az veszélyeztetés, még a rendőrséget is kihívhatod

2012. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a gondod, hogy nem mehetsz majálisozni. Ez van. Csak kiérdemelted valamivel, mindennek van oka.

Nem, nem kérhets6z másik szülőket, ez nem úgy megy, hogy ez nem vált be, adjanak másikat. Maximum intézetbe mehetsz.

2012. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
12. Akik írtak privatba nem tudom megnyitni irjatok a hazasok3@freemail.hu ra vagy ide mert nem tudom elolvasni
2012. máj. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!