Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak a keresztapámnak?

Írjak a keresztapámnak?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapja, és ismerősöm a Facebook-on onnan tudom. Kb. 9 éves korom óta nem láttam, és nem is beszéltem vele, mivel elvált a keresztanyámtól és nem tartotta velem a kapcsolatot.

Nem tudom hogy kívánjak-e neki boldog szülinapot így 14 év elteltével. Ő nem írt nekem soha. Fura dolog leírni hogy van keresztapám, mivel a keresztanyám se tartja a kapcsolatot velem (kicsit megkattant a válás után).

Szóval ti mit tennétek?


2012. máj. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felköszöntheted, hisz más is fel fogja.
2012. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem írnék neki... szerintem kellemetlen szitu. Ő a keresztapád aztán nem is tartja veled a kapcsolatot/fel sem köszönt?
2012. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem írj neki egy képeslapot vagy a Facebookon!Biztos nem fog haragudni!
2012. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Facebookon nincs képeslap te nagyon okos. Amúgy ha nem tartjátok a kapcsolatot, ő sem keres... Inkább nem piszkálnám fel az ilyen ügyeket. Ő is éli a világát te is, attól mert papírforma szerint a keresztapád, inkább egy idegen már.
2012. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!