Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, elhagyott nők!...

Megcsalt, elhagyott nők! Mennyire tartjátok hibásnak magatokat amiért így alakult a kapcsolatotok? Vagy csak a férfi a hibás? Megcsalt, elhagyott férfiak is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
A megcsalt-elhagyott fél annyira hibás, mint a kirabolt áldozat. Pont semennyire. Eszébe ne jusson senkinek magában keresni a hibát, ha ez történik vele. Ha valakivel nem jó, megbeszéljük, próbálunk változtatni, ha nem megy, szakítunk. Utána jöhet az új kapcsolat. A többi csak rossz duma.
2012. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Megcsalt vagy elhagyott? Nagyon nem mindegy!
2012. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Sztori: 28 éves vagyok a kisfiam 2,5 éves. A férjem egy most 21 éves csajért hagyott el. Okok: nem foglalkoztam eleget a gyerekkel (szerinte mégis akkor mit csináltam otthon? néztem a kedvenc sorozatom?), nem dolgozom (ő kérte, hogy hagyjam abba a munkát csak egy pár évig), nem akarok eleget vele lenni ( hetente többször megkérdeztem mit szólna egy vacsihoz, a szex mindig ment).

Nos ezek után nem érzem magam hibásnak.

2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ne is érezd magad hibásnak. Mondhat neked ilyen olcsó kifogásokat de hidd el csak magát akarja igazolni. 28 éves vagy, találsz magadnak normális párt ne aggódj. A 21 éves takonyorrú meg örüljön, hogy megkaparintott egy olyan férfit aki ott tudott hagyni egy kisgyereket meg az anyját. Meg is érdemli.
2012. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok, 3.5 és 2 évesek a gyerekeim. A férjem saját bevallása szerint is kizárólag önzőségből csalt és alázott meg, életem legnehezebb szakaszában hagyott sz*rban. Én mindent megpróbáltam a kapcsolatunk megmentéséért, de neki könnyebb volt "nem tenni" értünk. Sokáig magamat okoltam, de már tudom, hogy ez rajtam vajmi kevéssé múlt.

Ennek ellenére egy dolog mégis tagadhatatlanul az én "hibám": nem jól választottam meg az életem párját.

Mostmár persze teperne, de bennem már meghalt minden. Nem tudunk elválni az anyagiak miatt, nincs hová mennem a gyerekekkel, állást nem találok, a brutális lakáshitel meg minden rezsi az én nevemen van. Patthelyzet. De legalább a gyerekeit imádja, ez is több, mint ami sok kicsinek kijut, legalább ez jó a sok rossz között.

2012. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem mind egy hogy megcsal vagy elhagy.A megcsalás általában tényleg önzőségből , kalandvágyból miatt van.Ilyenkor a megcsalt férfi/nő általában nem hibás.


De az elhagyás az más téma , az elhagyásban ugyanúgy hibás lehet az elhagyott mint az elhagyó.

2012. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem mostani történet, de leírom. 10 évig volt egy kapcsolatom, eljegyzés is volt, tehát vőlegényem volt. 27 éves voltam, amikor rájöttem, hogy van valakije. 20 éves volt a csaja, és mikor rákérdeztem hogy miért kell az a lány neki, és miért nem Én, akkor azt mondta, hogy mert olyan fiatalnak érzi magát mellette. A vőlegényem akkor 31 volt a csaj meg 20. Én egy átlagos testalkatú, szép arcú nő vagyok, a csaj meg nagyon ápolatlan, igénytelen volt, ráadásul pénzért, ruháért, drága parfümért mindenkivel lefeküdt. A vőlegényem belezúgott egy ilyen nőbe, akinek 20 évesen már elöl több foga hiányzott, káromkodott mindig, verekedett is, ha nem úgy volt valami ahogyan akarta. egy ilyen lányért földobott mindent, a mi 10 évünket, az eljegyzést, mindent. Nagyon sokáig, évekig kerestem magamban a hibát, mire rájöttem, hogy nem voltam hibás. Hogy mi fogta meg a lányban nem tudom a mai napig sem, azt viszont tudom, hogy a lány nagyon kihasználta a volt vőlegényem anyagi helyzetét.Megkoppasztotta úgy hogy el sem hiszitek, két év alatt, míg együtt voltak. Közben meg folyamatosan voltak más pasijai is, akiktől kapta a pénzt, ajándékokat, stb..
2012. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki elhagy engem, akkor hibáztam, hiszen nem érzi jól magát mellettem. Ha viszont velem akar lenni, nem akar szakítani, de közben megcsal, akkor nem vagyok hibás, hiszen jól érzi magát a kapcsolatunkban, épp csak a monogámia esik nehezére.
2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

engem elhagyott a párom egy fiatalabb kiscsajért. azzal indokolta hogy én nem vagyok szerethető. évekig rágódtam rajta mi az a hatalmas hibám ami miatt ez történt, kérdeztem, faggattam az ismerőseimet. mindenki csak vonogatta a vállát, hogy nincs velem semmi komoly.

de közben annyira elegem lett, hogy úgy döntöttem, nem kell nekem többé senki sem.

2012. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

tökegyszerű, ha egy kapcsolat nem működik és valamelyik fél kilép, az azért van, mert nem vagytok egymáshoz illők. Felesleges hibást keresni, az elhagyottak gyakran prüszkölnek volt párjukra, pedig gyakran ők sem voltak elégedettek a kapcsolatban, csak nem merték megtenni, amit a másik igen. És ez sérti az önérzetüket. Persze van olyan is, hogy az lhagyott nem veszi észre a jeleket, itt sem beszélhetünk minőségi kapcsolatról, max struccpolitikáról.

Szóval ilyen esetben Senki sem hibás, egyszerűen nem illettek össze. Ennyi. Az elhagyottaknak nem érdemes marcangolniuk magukat, a jövőbe kell tekinteni és kész.

2012. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!