Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te beköltöznél (és a család)...

Te beköltöznél (és a család) egy olyan házba ahol egy ember felakasztotta magát?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék és egyéb okok miatt,de a párom igen mert szép és j állapotban van a ház
2012. máj. 4. 07:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
én simán.19/F
2012. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

CSAK ez nem lenne akadály, olyan (régebbi) házat nem találsz, ahol nem történt valami rossz dolog, csak a legtöbbet nem tudja kivülálló.

De ha ennyire babonás vagy, akkor nem ártana elgondolkodnod, hogy miért teszed ezzel a saját (és a párod) életét tönkre, ugyanis igy mindig fogsz valamit találni, amitöl félhetsz.

2012. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vagyok, 55/N
2012. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha a ház állapota jó,akkor minden további nélkül. Nem a középkorban élünk,amikor még hittek a szellemjárásban!
2012. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a szellemekben,nem emiatt,csak majd lehet ezen agyalnék mindig hogy ott mi történt.Így majdnem szomszédom lenne anyuék és tesómék,így mindig menni kellene valamit segíteni nekik.Jobb távol.
2012. máj. 4. 07:30
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem is tudom. Jobb lett volna nem tudni mik történtek ott azelőtt. Mert én pl minden kis neszbe amit esetleg hallok beleképzelnék valamit. De én ilyen vagyok.

Én biztos keresnék egyéb kifogásokat hogy túl közel van vagy túl távol a munkahelyhez iskolához stb, vagy hogy túl sokba kerül, túl nagy vagy túl kicsi..És rábeszélném páromat egy másik házra. De mindenképp megérzés alapján döntenék erről. Ha úgy érezném hogy ebben a házban nem tudnám jól érezni magam és stresszelnék mert meghalt benne valaki nemrég, akkor biztos nem költöznék be.

2012. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszek a szellemekben, de hajlamos lennék rá, hogy tudva az akasztott ember történetét, minden kis neszre összerezzennék, és még abba is szellemeket látnék, amire egyébként tör reális magyarázat van. Szóval nem.
2012. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nemrég történt az eset,néztünk másik házat is,de ez lehet eladó lesz,és ez nagyon tetszik a páromnak.
2012. máj. 4. 07:40
 9/36 A kérdező kommentje:
Ja a ,másik házat már ma intéztük volna az eladóval ogy megvesszük.
2012. máj. 4. 07:41
 10/36 anonim ***** válasza:
72%

,így mindig menni kellene valamit segíteni nekik.Jobb távol.


Akkor ezt beszéld meg a pároddal, és ne a korábbi tulaj családjában történt tragédia legyen az ok!

Ha úgy érzed, úgy ismered a családodat, hogy túlságosan "rádtelepednek", akkor valóban jobb lesz távolabb.

2012. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!