Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó döntés azért otthagyni a...

Jó döntés azért otthagyni a páromat, mert nem bírom elviselni a családját és stb?

Figyelt kérdés

Azért nem ilyen egyszerű ez.

Párommal már nem az igazi a kapcsolatunk.

Régen annyira jó volt minden, mesébe illő. Én voltam neki a legfontosabb, éreztem hogy szeret, mindig kimutatta.

Most ott tartunk, hogy már nem is érzem hogy szeret, mert szinte nem is tudnék olyat mondani amivel kimutatná. Jó néha megölel este, vagy néha ad egy puszit magától, de ez kb 2 hetente 1x. Nem részletezném a testi kapcsolatot sem. Nem is kedves, nem is megértő, és úgy érzem hogy már nem is tisztel. Úgy bánik velem mint egy férfivel, nem pedig úgy mint egy nővel. (beszédben, elvárásokban)

És mivel a családját sosem bírtam, ezért ha még ki is tartanék mellette, hogy hátha jobbra fordul a kapcsolatunk, akkor is kapnék egy mindenbe belepofázós, hazudgálós, állszent anyóst, egy alkoholista apóst, és egy irigy, hazudós, állszent sógornőt.

E mellett a saját családom sem komplett. Apám nekem is alkoholista. Anyám pedig naplopó. Bocsánat de így van. 15 éve nem dolgozik, mert nem akar, 42 éves, és csak arra van esze hogy apám pénzét elszórja.

Szóval most azon gondolkozom hogy itthagyok mindenkit.

Te mit tennél a helyemben??



2012. máj. 6. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem érzed azt, hogy szeretne. Innentől kezdve felesleges mellette maradnod, a családjától függetlenül....
2012. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Exeméknél volt hasonló. Nem volt ugyan alkoholista senki, de volt egy mindenbe belep*fázó rosszindulatú anyós, egy 2 kisöcsi, akik 12 évesen nem tudtak viselkedni a koruknak megfelelően. Másfél évig tűrtem, a párommal egyre sz*rabb lett a viszonyunk, rengeteget sírtam miatta, de egy idő után már sírni sem tudtam, annyira összetört lelkileg. Ott telt be a pohár, amikor exanyós megtudta, hogy ordítottam a fiával és nekem esett, hogy én mégis mit keresek az ő házában (nem ott kiabáltam vele), és ha nem tudom szeretni az ő kisfiát, akkor takarodjak, és meg ne tudja, hogy bárkinek is elmondom, hogy milyen gondok vannak köztünk. Én akkor teljesen nyugodt hangon visszakérdeztem, hogy ugye ő sem gondolta ezt komolyan? Elvégre a kisfia már 2X bukott le társkeresővel. Akkor azt mondta, hogy csináljam én is, vagy nézzem el. Hát itt telt be igazán a pohár. Már amúgy is hónapok óta érett a szakítás, de akkor azt mondtam, hogy elég volt. Nehogy már én legyek a sz*r azért, mert nem tűröm, hogy a párom más után kajtasson????!!!


Hagyd ott a pasidat, mert nem érdemel meg....ne készülj ki úgy, mint én, mert nem éri meg....Bocsi a történetért, csak gondoltam leírom, hátha ad egy kis erőt. :)

2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Örülök hogy megírtad.

Kb az én anyósom is ilyen :S:S

2012. máj. 6. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem érzed a szerelmet,tiszteletet,megbecsülést a párod részéről,már önmagában szakítóok.A többi csak adalék.Szóval szerintem ne gondolkodj,hanem cselekedj.Kapsz Nála jobbat.
2012. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon sokáig együtt voltunk, 16 éves koromtól 23 éves koromig. Nagyon megszoktam őt. Talán úgy mint egy testvért, nehéz lenne elfelejteni, látni őt.. Nagyon nehéz :( Szeretem, de már nem úgy, és az a legnagyobb baj hogy már nem érzem hogy szeretne. Ő azt mondja, hogy igen, de nem mutatja ki :((
2012. máj. 6. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Pusztán a családja miatt nem hagynám el, mert azokkal nem kötelező közösködni. De a te eseted nem ilyen egyszerű, a pároddal is épp elég probléma van.
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, amit írtál, az első gondolatom az volt, hogy új életet kellene kezdened! Persze tudom milyen nehéz lehet az az érzelmi kavalkád benned, a régmúlt emlékei és a jelenlegi helyzet miatt. A nagy baj az, hogy mindig keressük az esélyt arra, hogy hogyan tudnánk a kezdeti állapotot visszahozni, amikor még minden olyan jó volt. Ehhez két ember kell. A párod mennyire veszi észre egyáltalán, hogy gond van? Bár tapasztalatom szerint a férfiak nem nagyon vesznek észre lelki gondokat, csak ha már valamiben megtestesül.
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán veszi észre ha gond van. Látom rajta hogy valami neki sem az igazi, de nem mondja el. Én már annyit változtam az ő kedvéért. Régebben nagyon féltékeny voltam, és mindig veszekedtem miatta mindenért, mára már ezt teljesen visszafogtam magamban, illetve erősödött az önbizalmam is, így már régóta nem vagyok féltékeny. Régebben folyton megharagudtam mindenért, ezen is változtattam, elszámálok 10ig, vagy veszek egy mély levegőt. Régebben kicsúsztak a számon csúnya szavak, régebben többet költöttem magamra stb. Szóval legalább 10 dolgon változtattam. És neki most sem vagyok jó. Én már nem tudok mit csinálni. Nem lehet megbeszélni vele semmit.
2012. máj. 7. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
7. kommentes vagyok. Mi történt veletek?
2012. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is dettó ebben a cipőben járok. Most épp ott tartok, hogy a lelki békémért inkább szakítok vele, mert már nem bírom tovább a háttérből irányítgató anyóst. Rettentő dühös vagyok e miatt, és nagyon nehezen viselem, de próbálom túlélni bármennyire is szeretem. Nekem van egy elképzelésem arról, hogyan szeretnék élni, de a tervek között nem egy befolyásolható férfi szerepelt. Ezzel egyébként az a nagy porbléma, hogy hülye voltam és nagyon szerelmes, és anno nem hallgattam a józan paraszti eszemre, mert már a kezdet kezdetén láthattam volna az intő jeleket. Csak akkor nem tulajdonítottam neki akkora jelentőséget, igyekeztem mindenkit elfogadni olyannak amilyen. Így nőttek a fejemre. 36 évesen itt állok 4 "elpazarolt évvel" a hátam mögött, és gondolkodom azon, hogy a gyerek projektről végképp leteszek, mert fogytán az időm. Azt sem tudom, most mi a fenét kezdjek az életemmel?
2012. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!