Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a keresztszüleitekkel? Ha kort és nemet is írtok, köszi.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hálás vagyok nekik, Bécsben laknak, tavaly nyáron megengedték, hogy egy hónapot náluk lakhassak, addig elvégeztem egy német nyelvtanfolyamot, és rengeteget fejlődtem, nem is tehetném le idén nyáron a nyelvvizsgát nélkülük:)

15/L

2012. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szar kisemmiztek miutan apam meghalt elszedtek az örökségem visszadatumozott szerződéssel
2012. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem láttam őket mert elváltak és a keresztapámnak új felesége lett, aki miatt nem keresett többet, és azért csak tőle várnám el, mert ő a rokonunk és nem a volt felesége (bár azért keresztanyám maradt volna a keresztanyám, de ő ezt nem így gondolja ezek szerint..)
2012. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, 14/L
2012. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyám anyukám nővére, keresztapám a keresztanyám exférje.

Keresztapámmal már vagy 6-7, vagy még több éve nem találkoztam, sajnálom, mert nekem úgy rémlik, hogy nagyon jó fej emberke... Komolyan, ha legközelebb a városában járok, felkeresem. :)

Keresztanyámat vagy 2 éve nem láttam...


Tulajdonképpen egyikükkel sincs semmi kapcsolatom.

2012. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
5-6 éve nem találkoztam velük az is lehet hogy alig vagy nem ismernének meg az utcán 14/l
2012. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
31 éves vagzok, keresztszüleim pedig idős emberek, 77 évesek. nem vérrokonok, mégis a világ legjobb keresztszülei. kb 210 km választ el minket és egy határ...mégis annyi szeretetet és törödést kapok tőlük. mindig jüttek hozzám látogatóba, segitettek amiben tudtak. most hogy idősek már mi látogatjuk őket de igyis annyi szeretetben, gondoskodásban részesitenek. remélem sokáig élnek még. Időközben én is keresztszülő lettem és próbálok tölük mintát venni..
2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban gyakran találkoztunk velük, de az utóbbi években már csak karácsonykor látjuk egymást.


20/F

2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.22/N
2012. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is rossz volt velük a kapcsolatom, nekik egy évvel idősebb a lányuk, mint én és mindig rivalizáltak, utáltak engem! Most kb. 3-4 éve teljesen megszakadt velük a kapcsolatom, azért is mert elköltöztem onnan, de egyébként is volt, hogy nem is nagyon köszöntek!

20/L

2012. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!