Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek meg szokta nézni az...

Férjetek meg szokta nézni az utcán a nőket (persze nem dúrva módon)? Zavar ez Titeket?

Figyelt kérdés
Miért zavar? vagy miért nem ?
2012. máj. 8. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze, sőt még van hogy megjegyzést is tesz. Nem zavar. Csak az étlapot mustrálja azt meg szabad. Belekóstolni meg nem fog, mert akkor oda van a családja. Ezt ő is tudja, én is tudom. Ha meg mégis más kell neki, akkor hajrá. Első a bizalom.
2012. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, meg ha felhívom rá a figyelmét, vagy valami extrém libát lát. :) Kibeszéljük őket, ennyi. Nem, nem zavar. Ha azért nézné őket, hogy hú de jó nő, meg ilyenek, akkor már zavarna.
2012. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát pedig elsősorban azért nézik meg a férfiak a nőket nem ???
2012. máj. 8. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy megnézi őket, de amikor mellettem van, akkor nem, vagy csak úgy hogy én ne vegyem észre. Engem nagyon zavarna, ha látnám hogy más nőt stíröl, mert vannak a testemnek olyan részei, amikkel nagyon nem vagyok megelégedve (orr-nagy, mell-kicsi, fenék-nagy). Ezért zavarna.
2012. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is meg szokta nézni őket, de nem fordit nagyobb figyelmet rájuk,néha megszólja és mi is általában kibeszéljük őket, de nálunk ez ritkán fordul elő mivel autóbolond :-) és több aútó van az utcán mindt nő.
2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége igen, azért nézi meg. A férjem viszont nem tartozik a többség közé. Lehet, hogy hihetetlen, de ő tényleg ilyen.
2012. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes,hogy megnézni,és egyáltalán nem zavar.A lényeg,hogy otthon lakjon jól...amiben szerintem nincs is hiba,a 3. gyerekkel vagyok várandós,és nagyon jól megvagyunk.
2012. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!


Én elhiszem hogy ilyen a férjed, csak nem tudom,valahogy nem értem sokszor a férfiakat...ezért is kérdeztem hogy pl miért is néz meg egy pasi egy nőt?


Nekem sajna szarúl esik mert nem vagyok elégedett magammal és az,hogy megnéz valakit csak ezt erősíti bennem :SSS

2012. máj. 8. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, ha nézné őket, de őszintén szólva eddig még nem vettem észre, hogy nézi őket. Persze megnézi, csak nem feltűnően. HA valami érdekeset lát (a multiban múltkor egy csajt melltartó nélkül, jó alakú mellel), akkor nekem is megmutatja. Nincs ebben semmi rossz. HA folyamatosan stírölné, biztosan zavarna, de így? Észre sem veszem, ha nézi őket.
2012. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
hát nem feltétlenül. Nálunk is kibeszélés szinten megy. nem szereti a csonti nőket.
2012. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!