Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MMiért ilyen makacsak a szüleim?

KoviAti kérdése:

MMiért ilyen makacsak a szüleim?

Figyelt kérdés
A város (talán az ország) legjobb gimnáziumába járok. Viszonylag jó tanuló vagyok (félévkor 1 3-asom 4 4-esem volt a többi ötös). Most év végére semmiből nem állom 3-asra és még 2-3 4-est feljavítottam 5-ösre. De ezt a szüleim nem veszik figyelembe csak azt h föciből rontottam 3 SZÁZADOT meg töriből rontottam de még mindig 4-esre állok. Mindig csak a negatívumokat veszik észre meg azt h amikor itthon vannak mindig gépezek (kedd szombat este). DE AMIKOR ŐK DOLGOZNAK ÉN ITTHON TANULOK DE ŐK EZT NEM VESZIK FIGYELEMBE. Többet nem tudok tanulni és jobb se lesz az átlagom de nem értik meg. Ilyenkor mit tegyek?
2012. máj. 8. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. Tenni ellene nem tudtam :/ Kitartás
2012. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne jobb taktika, hogy akkor tanulsz, mikor otthon vannak és akkor géppezel, mikor nincsennek? Máris kiiktatnál egy támadási felületet. Egyébként ha javítottál, akkor nem értem mi bajuk. Elég perfekcionisták lehetnek.
2012. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanaz jutott eszembe, mint a másodiknak. Cseréld meg a tanulást, és a gépezést.
2012. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért mert lekódolta faterom:S... még annyi h ők sem jártak jobb suliba.. faterom kohászatiba vagy hova anyám meg pedagógusképzőbe azzsem az gimi volt de a bizonyítvanyaik alapján én a 2-3-szor erősebb iskolába vagyok jobb tanuló mint ők voltak... akkor miből gondolják h hasznos tanácsokat adnak?
2012. máj. 8. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy azért ilyenek, mert azt akarják, hogy Te jobb eredményeket érj el, mint ők anno. Ez nem fog változni, próbálj kevesebbet bosszankodni emiatt...
2012. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nógatnak most, mert 20 év múlva nem akarják azt hallgatni, hogy miért nem szóltatok, hogy tanuljak.

(Zárójelben: soha nem használnám a szüleimmel egy mondatban a b*zmeget.)

2012. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!