Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha anyósod és...

Mit szólnál, ha anyósod és apósod bejelentés nélkül elmenne hozzátok, miközben ti nem vagytok otthon és bevetné az ágyatokat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 10:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
bocs ezen elmosolyodtam megköszönném és utána elmondanám hogy ilyet ne csináljon:nekünk is van két kezünk!
2012. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném hogy legközelebb akkor jöjjenek ha mi is otthon vagyunk.
2012. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Az nem zavarna ha bejelentés nélkül elmenne hozzánk, de az már kicsit igen, ha bevetné az ágyunkat. A hálószobánk számomra privát terület, nem szeretem ha rajtam vagy a páromon kívül más matat odabent. Én nemrég hasonlóan jártam, ami igencsak zavart: nálunk volt anyósom hétvégére. Én elbóbiskoltam szombaton délután, kb fél órát alhattam. Eközben lejárt a mosógép, és mikor felébredtem, látta hogy a bugyijaim szanaszét vannak pakolva a szárítón. Kicsit forrt az agyam. Maradjon csak kívül az intim szférámon.
2012. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nincs kulcsuk
2012. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Megköszönném, és megkérném, hogy legközelebb port is töröljön, ha nem gond. :D

Viccet félretéve, megköszönném és megkérném, ha segíteni szeretne, akkor jöjjön, ha otthon vagyunk.

2012. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én mérges lennék. persze nem mondanám nekik, de nyomatékosítanám bennük, hogy az a mi életterünk, az intim szféránk és oda neee purcogjanak már be. főleg ne úgy, hogy otthon sem vagyunk.
2012. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 SzilKa ***** válasza:
100%

Eleve nem is adunk kulcsot se az anyósoméknak, se a saját szüleimnek. Szeretem, szívesen látom őket, de a mi lakásunk a mi privát szféránk, amíg nem vagyunk itthon, semmi keresnivalójuk itt.

Régen az anyukám csinált ilyet, hogy átjött, amikor nem voltunk itthon és összeszedte a szemetet pl, de megkértem rá, hogy ne tegye, aztán lecseréltem a zárat is. Pár hétig meg volt bántódva, de azóta szent a béke és megértette, hogy minket nagyon zavar, ha nálunk matat, amíg nem vagyunk itthon.

2012. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a hatósági ellenőrzés, előzetes bejelentés nélkül (az ellenőrzés eredményessége érdekében) :D
2012. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nincs kulcsuk.

Az enyém a kádat akarta kimosni, amikor először járt itt, mondtam, hogy na nem, ez a mi lakásunk. Nem nagyon fogta fel, úgyhogy ezért nem is kapott kulcsot, mert nem tudunk megbízni benne, tuti bejárkálna, ha épp erre akad dolga.

2012. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Kiakadnék né nyuljon senki a cuccainkhoz
2012. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!