Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy anyám...

Normális az, hogy anyám mindig bejön mikor fürdök?

Figyelt kérdés

egybe van a fürdő meg a wc és mindig akkor kell wc-znie vagy forró vizet vinnie a mosogatáshoz( mert a konyhában negyed órát kell folyatni mire meleg jön)

nem igaz, hogy nem tud ezekkel várni én meg nem fürödhetek nyugodtan

mondom neki, hogy idegesít, de azt hiszi viccelek


2012. máj. 10. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Fiú vagy lány vagy?Nem mindegy!
2012. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mond keményebben és határozottan, lényegtelen milyen nemű vagy, biztos nem 8 éves, gondolom kulcs nincs a zárban, nálunk ezért van...
2012. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány. és nem azért jön be, hogy nézegessen szerintem neki ez nem számít. de szeretnék legalább a kádban egyedül lenni. Mit mondjak neki?
2012. máj. 10. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
és mennyi idős? az sem mindegy. amúgy normális, de az is az, h egy bizonyos kor után ez neked kezd kínossá válni. beszélj vele, ne csak mondd meg neki, hanem éreztesd, h ez neked roppant kellemetlen. cserébe ne egy órán át fürödj, mert az meg anyudnak kellemetlen, ha ilyen hosszú ideig akadályozod őt a házimunkában. sajnos itthon ilyenek a lakásviszonyok (sok helyen egy fürdő, benne az egyetlen wc), ehhez mindkettőtöknek alkalmazkodnotok kell, ha nem akarod, h bejárjon, amíg fürdesz. amúgy nálunk is ez volt a felállás, ami a lakás elosztását illeti, de engem nem zavart, ha bejött anyum, így voltunk nevelve, indokolt esetben bárki bárkire rányithatott. én lány vagyok
2012. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha zavar, nem normális. Mielőtt elmennél fürödni, kérdezd meg tőle legalább 5x, hogy nem kel-e neki semmi a fürdőből, mert bemennél és szeretnéd ha senki nem zavarna. Mosogatóvizet amúgy melegíteni is lehet a tűzhelyen, gondolom van tűzhelyetek meg egy nagyobb lábasotok.
2012. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi hárman voltunk nők egy lakásban, nem szégyellősködtünk egymás előtt, de nem is nyitottunk be egymásra. A mmosogatáshoz a vizet a főzőlapon is fel lehet melegíteni, nem?
2012. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Anyu, nem kell mosdóba menned? Nem akarsz mosogatni?

Miért, Katikám?

Mert fürödni mennék és szeretném ha nem zavarnál meg közben.


Ennyi

2012. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy anyám nekem is pontosan ugyanezt csinálja, és menetrendszerinti járatként akkor pisil, amikor én zuhanyoznék nagy nyugalomban egy fárasztó nap után. de nem fogja fel ősem. tettem már rá pár megjegyzést, de úgy látszik ez nálunk nem fog változni.
2012. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!