Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy IGAZI? eletem...

Van olyan hogy IGAZI? eletem parja es leendo hazastartsam, honnan tudja ezt az ember hogy helyesen dont e? minek alapjan hoztad meg anagy dontest?

Figyelt kérdés
( bocsi lehet h hulye a kerdes, de azert felteszem)
2009. jún. 25. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én az alapján választottam, hogy együtt éltünk 3 évet, jóban rosszban. Ezalatt az időszak alatt sok minden történt velünk. Velem volt akkor is, amikor elvesztettem az állásom, és támogatott. De volt olyan is, hogy én kerestem jobban és akkor én tettem a közösbe. Ezalatt a három év alatt közös kasszán is voltunk, tehát tudtam előre, hogy az anyagiak miatt nem lesz probléma. Sokat segített a házimunkában is, kvázi együtt csináltuk a takarítást hétvégente. Szóval tényleg minden szempontból nagyon figyelmes volt. És úgy néz ki bevált. Már van egy kisfiunk és az elmúlt 10 év azt igazolta, hogy jól döntöttem. Az a lényeg szerintem, hogy próbáld meg minél jobban kiismerni. Minél többféle helyzetben tesztelni, hogy reagál. Ha beteg vagy ápol e, stb. Akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé, remélhetőleg.
2009. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen valami olyasmi amit az előző írt. Ha nem csak a jóban van melletted, hanem a rosszban is. Ha egyenrangú társnak tekint és nem valami alattvalónak, azért mert nő vagy. Ha mindent meg tudtok beszélni, kellő őszinteséggel és nyíltsággal stb.
2009. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nehezet kérdeztél, nem butaságot. Szerintem is onnan tudod, hogy mennyire számítasz neki. A házassági esküben nem véletlen van benne, hogy jóban, rosszban, egészségben, betegségben stb. Az az igazi, aki egy életen keresztül kiáll melletted és ez kölcsönös.
2009. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Van igazi, aki (ami) nélkül nem tudod elképzelni az életed, aki valamilyen formában mindig része marad, aki előtt mindig nyitva áll a kiskapu, aki mindig ott marad benned, nincs rá magyarázat, csak érzed.

Igazi lehet a szerelem, a barátság, (most lehet, hogy sokak ezt furán fogják olvasni, de) a család (nem a vér köt össze, hanem a szeretet), a munka (amit igaziként hivatásnak hívnak), és még sokmindenben megtalálhatod az igazit. Van sok hasonló, ami csalóka, de igaziból igazán csak kevés van, és ezért megtévesztő a hasonló, ami valójában fel se ér az igazival. De ezt csak az tudja, aki már megtapasztalta (bármiben is) az igazit.

2009. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Sokáig kerestem én,is de amikor azt hittem h eljött összeköltöztünk és egy évet bírtunk ki együtt.Most már nem nagyon hiszek ilyesmiben,ilyen csak a hagymázas sorozatokban és könyvekben van.
2009. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
Szerintem csak érezni lehet. Vele akarod leélni az életed, mindent meg akarsz Vele osztani, rossz,hogyha távol vagytok egymástól, önzetlenül tudod szeretni, mindent megtennél érte. Én, még csak 20 éves vagyok. 18 évesen jöttünk össze a barátommal, egy suliba jártunk,és már előtte is ismertük egymást. Amikor megláttam Őt, már akkor éreztem,hogy ő az Igazi. És ezt ma is így érzem, és szerencsére ő is így érez irántam.
2009. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem azt tudtam, hogy vele akarom leélni az életem, hanem hogy ő az, aki nélkül nem akarok élni.

Jóban rosszban, ahogy az eskü mondja.

Egyébként én valahogy úgy gondolom, hogy utólag fogod megtudni, hogy tényleg ő volt-e az igazi/helyesen döntöttél-e. Mert pl én most úgy érzem, hogy igen. De hogy 40 év múlva is Őt akarom-e majd magam mellett/ill ő lesz-e mellettem, akkor tudom meg, hogy helyesen döntöttem-e.

2009. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23;28as valaszolonak szeretnem uzenni, hogy vegtelenul bolcs es koszonom minden szavat, ertekesek....

a tobbieknek is , koszi h nem hurrogtatok le es hogy a kerdesem valodi es nem butasag.

azota is sokat toprengtem ezen, es sok mindenen megyunk keresztul a parommal per pillanat es ugy erezzuk, jo csapat vagyunk ketten, es egymasert tesszuk amit per pillanat teszunk, s ami nincs tul inyere egyikunknek sem, de a kozos jovoert, es eletert elobbrejutasert megtesszuk egymasert.

L/28 10 honapja kapcsolatban, 1.5 honapja lakunk egyutt

2009. jún. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!