Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan élted meg, hogy...

Te hogyan élted meg, hogy apukád elhagyott?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és az apuka magunkra hagyott minket. Azt mondta nem kell neki gyerek, és ez az én döntésem egyedül. Jómagam nem bánkodom egy ilyen szemétládáért, de egy barátom (anyukám is az ő pártján van) azt mondta vetessem el, mert egész életében apa komplexusa lesz, és szenvedni fog az apja miatt. Kiváncsi lennék azok véleményére, akiket elhagyott az apjuk, hogy hogyan élték ezt meg? És ők is úgy gondolják jobb lett volna, ha édesanyjuk nem ad nekik életet?

#terhesség #probléma #egyedülálló anya #elhagyottan #nincs apám #gyereknevelés egyedül
2012. máj. 13. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A barátod egy idióta. Már bocs. Bár én találkoztam apámmal kiskoromban, gyakorlatilag nem is ismerem. Ez van. Nem nagyon érdekel a dolog. Nem drogozok, nem bukok 30évvel idősebbekre, nem gondoltam, hogy anyám hülyeséget csinált. Nem volt apám. Naés?!
2012. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy elvetesd emiatt! Ez nagy marhaság. 4 éves voltam amikor apukám ott hagyott minket. Semmit nem éreztem belőle. Később úgy gondoltam ahogy te is látod. Jobb nélküle, pedig soha nem voltam ellene nevelve.
2012. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Igaza van a barátodnak!


Inkább add vissza az Úrnak, nála jobb helyen lesz!

2012. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitiv visszajelzést :)
2012. máj. 13. 17:27
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Téged kellett volna visszaadni,utolsó!kérdező,ha úgy érzed menni fog a nevelése,tartsd meg!majd lesz új párod!
2012. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Anyát a születésem után pár hónappal hagyta el "apám", mert nem tudta elviselni, hogy lány lettem az apai nagyapámmal együtt. Büszkén mesélte mindenkinek, hogy neki se kell a lánya, mert nem viszi tovább a nevet, akárcsak anno az apjának(én nagyapámnak).

Az a barátod egy barom. Nem lettem apa komplexusos, sőt soha nem jönnék össze nálam 4 évnél idősebb férfival, mert túl "öregnek" tartom magamhoz, nem tehetek róla. Soha nem is vágytam apa után(nevelőapám sem volt), elvégre ami nincs az nem hiányzik, mert nem ismerem, hogy milyen volna, ha lenne.

Amúgy soha nem is látogatott meg, nem ismerem ma sem, de nem is érdekel, soha eszembe nem jutna felkeresni.

Anno az osztályban is sokaknak elváltak a szülei de ők sem lettek ettől mentálisan betegek.

2012. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elvetetni semmiképp se vetesd el, hiszen joga van az élethez és nem ő tehet az apja szemétségéről. Engem elhagyott anno 3 évesen, elég sokat szenvedtem emiatt, fájt, hogy másnak szerető szülei vannak, nekem meg csak anyu megy el minden rendezvényre. De ez kb 14 éves koromig tartott, utána már nem érdekelt, vannak barátaim és nem érzem magam magánosnak. Viszont ezt minden kicsi gyerek megsínyli szerintem.
2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ezért nehogy elvetesd a babát. Mi lett volna, ha 1 éves kicsivel hagy ott? Akkor azt javasolja a barátod, hogy öld le a gyereket, mert apa komplexusa lesz?:D Hogyne... Sok erőt és boldogságot kívánok a továbbiakra!:)


20L

2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősitő válaszokat :) Megpróbálom megadni neki a lehető legnagyobb szeretetet, és imádkozom, hogy majd tudja megbocsátani nekem, amiért nem tudtam neki apát adni.
2012. máj. 13. 18:30
 10/17 anonim ***** válasza:

A barátod nem barát ha ilyet mond! Inkább melléd kéne állnia és nem idiótaságot mondani! Engem is ott hagyott az apám 6 évesen. Sajnos egész életemre ki hatott,de én már nagy voltam,hogy át érezzem a dolgokat. A te picikédnek az lesz a természetes,hogy nincs apukája csak anyuci van.

Remélem találsz magadnak egy társat,aki betöltheti a szerepét. Ne halgass senkire! Főleg arra ne aki azt mondja add vissza az Úrnak! Nagy az Isten állat kertje!

Kitartást és jó egészséget kívánok!

2012. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!