Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák:hová...

Egyedülálló anyukák:hová teszitek a nyári szünetben gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Ahol az apa nem segít, nagyszülők is csak 1-2 hetet vállalnak, hogy oldják meg? Ha nincs még szabadság? Nincs valami lehetőség a bébiszitteren kívül? Táborhoz még kicsik.
2012. máj. 14. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek? Barátoknál esetleg?
2012. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a bébiszitter jutna eszembe..
2012. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
idősebb ismerős gyerekek a szomszédságból kispénzért is elvállalnák szerintem.
2012. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem akad olyan tizenéves, aki olcsón elvállalná őket, aki örül, hogy egy kis zsebpénzhez jut. Legalábbis húgomból indulok ki, ő tuti elvállalná az ilyet. :D


Én egyébként ovis koromban nyáron is óvodában voltam szinte végig. Akkor nem, mikor anyu szabadságon volt.

2012. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az általános iskola szervezett egész nyárra reggeltől estig tartó ügyeletet külső helyszínen. Reggel vittük, este hoztuk a gyerekeket. Ingyenes volt, csak az ebédet kellett fizetni, ha kértük. És rendszeresen voltak programok a gyerekeknek, mintha nem ott alvós táborban lettek volna.
2012. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Unokatesómra (5éves) a nagyszüleink vigyáznak, illetve rám bízzák nagyon sokat 3 éves korától kezdve.

Apu két gyerekére a feleségének a testvére szokott vigyázni, illetve az egyik munkatársuk ha épp nem érnek rá. Illetve már engem is elkezdtek hívogatni felügyeletre, amióta megtudták, hogy jövőre tényleg olyan suliba megyek, ahol gyermeknevelést fogok tanulni.


Nálatok nincs olyan rokon/unokatestvér, aki vigyázna rá? Akár úgy, hogy 1 hetet ez vállal, 1 hetet emez, 1 hetet amaz?

Ha más nincs, akkor tényleg csak a bébiszitter marad.


20l

2012. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sokáig kell már megszervezni, az új trv. teljesen lerövidíti a nyári szünetet.
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De hát az óvodákban van nyáron is felügyelet, nem? Legalábbis mifelénk van olyankor is. Illetve asszem van egy pár hetes leállás nyár vége felé, de előtte végig van.
2012. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak 2 rokon van, az 2 hét. Óviban csak 1 hónap leállás van, de az iskolában se tábor, semmi.Mivel hajnaltól kellene vigyázni, ezt nem szívesen vállalják. Nem értem, miért nem csinálnak városonként egy gyerekfelügyelős napközit... Régen volt zöldtábor.Még nem tudok szabadságra sem menni.
2012. máj. 14. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!