Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szakítani akar...

A barátom szakítani akar velem mert nem tudunk találkozni gyakran emiatt sokat veszekszünk a nagyszüleim nem tudják hogy van barátom mert nem engedik de nagyon szeretem nem szeretném elveszíteni emiatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
szia. Ugyanebben a cipőben járok. Alig találkozok a barátommal,pedig nincs suli,azt hittem nyáron jobb lesz. A szüleim most se engednek nagyon sehova,pedig énis csak a barátommal lennék. Azt mondták inkább nézzen este a tv-t velük,mint máshol legyek 18 évesen. Nem tudom mi a megoldás. Gyerekes lenne egy elköltözés, sajnos,ha konzervatív gondolkodásúak nehéz meggyőzni őket,énsem tudom,sokat hallok is miatta,ami felőröl. És semminek nem tudok igazán örülni,ha a barátommal is vagyok,nem lehetek igazán boldog, mert azon agyalok,mi lesz,ha hazamegyek.
2009. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is igy vok vele nekem sem engednek semmit jobb ha otthol vok ezt mondják de én 15 vok azért neked van beleszólásod mert már 18 vagy nekem nincs csak akkor lehet majd barátom ha 18 leszek de én nagyon szeretem a barátom és unom már hogy titkolóznom kell de ha megtudják akkor pakolhatok sajnos
2009. jún. 26. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Pakolhatsz? Komolyan ilyen drasztikusak? 16 voltam,mikor 1. barátom volt,hááát, heti 1x voltam vele fél délutánt,esetleg suli közben pár lopott órát. A korod még a baj,nem verheted ki a hisztit,nem vagy 18 se,bár nézd a helyzetem,nekem se lett jobb.

első voltam

2009. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen pakolhatok akkor azt mondták nem azért költenek rám hogy pasizzak hanem azért hogy szakmám legyen és érettségim szval addig nincs pasizás pedig nekem is ő az első barátom és nagyon szeretem és ő is szeret engem de sajnos nem engedik azt hittem hogy nyáron jobb lesz nekem is de sajna mégrosszabb nem engednek sehova még jóhogy a suli ott volt mert ott mindig vele lehettem mert kolisok voltunk mindketten
2009. jún. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!