Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy párodról...

Volt már olyan, hogy párodról azt állították, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Hittél párodnak és később valóban beigazolódott, hogy valóban megcsalt??

Én most ilyen helyzetben vagyok. Egy pasi állítja ezt, akinek csaja szerelmes az én páromba. A csaj szakított a pasival és azt is elmondta neki, hogy párommal szexelt amikor nekik lett volna találkozójuk.

(Az említett pasi mindig is utálta páromat és féltékeny volt rá)

De a csaj állítja, hogy párommal volt. És pasinak azt vágta a fejéhez, hogy párom kell neki, mert sokkal jobb pasi és mindenben sokkal jobb.

Nem tudom kinek higgyek. Nagyon rossz érzés. Párom állítja , hogy őt csak belekeverték semmi köze az egészhez. Még nagyon régen volt viszonyuk a csajjal és azóta nem is látta. Csak az említett eset napján véletlenül összefutottak, beszéltek pár szót és ennyi volt.

Nem történt köztük semmi és dühös, hogy olyannal vádolják, amit el sem követett.

Mit gondoltok?


2012. máj. 19. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szembesiteném őket és akkor hazudozzonak!:/
2012. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyúgy! Szerintem is az lenne a legjobb megoldás.
2012. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De, ha erre nincs lehetőség mert az említett "csaj" nagyon messze költözött?
2012. máj. 19. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
hasonló helyzetben vagyok.A sztori:párom elhagyott e gy nő miatt 6 év után,ők együtt vannak másfél hónapja,de az ex-em 2 hete visszajár hozzám szexelni.ha elhinteném a dolgot,és a csaj fülébe jutna,az ex-em letagadná.Velünk is így volt,mikor engem csalt vele.És csak akkortól nem tagadta tovább,mikor konkrét bizonyíték volt a kezemben.Szóval....nem egyszerű...lehet hogy igaz,lehet hogy nem...
2012. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy megcsalt,de a nők se százasok néha.. volt már dolgom férfi,és női pszichopatával is,akik bemagyaráztak maguknak dolgokat.
2012. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondom a másik oldalról.


Még az exem idejében történt, hogy összefutottam egy ismerőssel természetesen az ellenkező nemből és leültem vele beszélgetni egy padra miközben vártam, hogy az ex megérkezzen. Erre már dúlva fúlva jött, hogy neki most mondták, hogy láttak engem CSÓKOLÓZNI XY-al egy padon. Fúúú de dühös voltam! Ne higgy el azért feltétel nélkül mindent! Csak ennyit javasolok.

2012. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj meg bizonyítékot szerezni...nekem már van (hangfelvétel)...akkor borítom a abilit,amikor akarom...
2012. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok most, ráadásul a nő akivel talán megcsalt az egyik legjobb barátnőm. Ő mondta el nekem, erre én kiakadva hazamentem, párom tagadott. Barátnőm szerint sms-eket is írogatott neki, de persze egyikőjük mobiljában sincs már meg. Mind a ketten nagyon meggyőzőek voltak, szóval gőzöm nem volt kinek higgyek. De mivel abban biztos vagyok, hogy a párom szeret engem, ezért úgy döntöttem inkább nem is stresszelem ezen magam, hogy vajon mi történt, hanem lezárom a dolgot, mindenkinek megbocsátok mindent, aztán meglátjuk mi lesz. Ha gondok vannak úgyis előjönnek majd megint, akkor legalább már biztos leszek a szakítás helyességében.
2012. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy bosszúból és sértett hiúságból akar szétszedni titetek,és semmi nem igaz az egészből??A csaj nem szerelmes a párodba,de a pasi beléd igen??Szétszedjük és megkaparintjuk?? majd szépen vígasztal Téged??Én a páromnak hinnék,és nem nyomozgatnék.
2012. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!