Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye egy...

Kinek mi a véleménye egy interneten kialakult barátságról férfi és nő között, mindkettő házas. Elfogadnátok-e párotok ilyen kapcsolatát, amely már személyessé is vált? Üdv:F. Ilona

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha már személyessé is vált,akkor nem.
2012. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartom jónak. Nem azért, mert úgy gondolnám hogy aki házas, már ne barátkozzon, de ha egy nőnek vagy férfinak már szüksége van egy más lelki társra a házastársa helyett, akivel arc nélkül is megosztja a lelke gondjait, örömeit, akkor a házasságból bizony ezek szerint hiányzik valami. Nem fogadnám el ha a férjem neten egy másik asszonnyal barátkozna, holott vannak hús-vér barátai, barátaink. Nekem ez több lenne, mint gyanús, és én sem tennék ilyet. Van lelki társam, barátaim, nincs szükségem arra, hogy idegen férfiakkal bizalmaskodjak az interneten.
2012. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van egy ilyen barátom. Semmiféle szexuális töltése nincs a beszélgetésünknek. Miért ne lehetne barátságot kialakítani az interneten keresztül?
2012. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

"Semmiféle szexuális töltése nincs a beszélgetésünknek"


Itt tévedsz, de egy jókorát. Egyszerüen igy számodra emészhetőbb az ok ami miatt nap mint nap keresitek egymást, de ez nem más mint önbecsapás.

2012. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem nézném jó szemmel, de biztos, hogy nem rapliznék miatta. Attól nem lesz jobb.
2012. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem ez miért probléma, engem egy percig sem zavarna. Ameddig barátságról beszélünk, addig nem tudom miért van bárkinek ellenvetése.
2012. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Barátságnak nincs akadálya, tehát beszélgetni egy közös témáról, érdeklődési körről, de ha már lelkizne neki, az meglepne.
2012. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

"Ameddig barátságról beszélünk"


Csakhogy erről nem beszélhetünk, egyszerüen azért mert ilyen nincs. Férfi és nő között mindig ott lebeg a szexualitás, már az alaphelyzet ez, enélkül nem is tartanád izgalmasnak, érdekesnek és ő sem téged.


Ugyenezeket a beszélgetéseket, ugyanigy egy női partnerrel fél perc alatt unnál meg, éveken át biztosan nem folyna olyan szinten mint egy férfival.

Ki a fenét érdekel hogy te mikor menstruálsz a férjeden és a barátnődön kivül? Ok, ilyen témáról nem beszélsz vele, de akkor mégis miről, milyen idő van Szekszárdon?

Hát ez egy közhely, ilyet egy idegennel szoktam megbeszélni futólag a villamoson, nem a barátommal. A barátom ennél sokkal mélyebb beszélgetésekre érdemes.


Tehát sarkositsuk ezt ki, kezdjük mindjárt a barátság fogalmával. Ha valaki megkérdezi hogy vagy az a barátod? Ha valaki lájkol facebookon az a barátod? Nyilván nem, ez még bőven kevés ehhez.

2012. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, hülyeségeket írsz. Vannak kevésbé felszínes, ám mégsem szexualitás határát súroló témák, pl. filmek, zene, művészet, akármi. Képzeld, nekem is van férfi barátom, akivel a film mániánkat meg tudjuk osztani egymással. Mellette pedig van férjem, aki kevésbé szereti a filmeket, aki sportot néz max, de akivel arról beszélgetek, hogy az új házban hol hagyjunk helyet gyerekszobának.
2012. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

"Vannak kevésbé felszínes, ám mégsem szexualitás határát súroló témák, pl. filmek, zene, művészet, akármi. Képzeld, nekem is van férfi barátom, akivel a film mániánkat meg tudjuk osztani egymással"


Szimpla közhely magad megnyugtatására... akivel annyiból áll a kapcsolatod hogy együtt lájkoljátok facebookon a barátok köztet azt nyugodtan kiveheted a barátaid listájából.

Azt elképzelni megpróbáltam hogy elutazik hozzád, elmegy veled egy múzeumba és eközben egyszer sem merül fel benne a dugás lehetősége de akárhogy eröltetem nem sikerül.

Ha te azt hiszed eszébe sem jut nagyot tévedsz.


Már a kapcsolatotok ott kezdődik hogy te nő vagy ő pedig férfi.

Talán emészhetőbb számodra ezért inkább igy mondom: az ő kapcsolata úgy kezdődik veled hogy te nő vagy, te egy olyan dologgal kecsegteted folyamatosan amivel egy férfi sosem.

A te férfi alteregóddal pont fél percig nem beszélne nemhogy éveken át, igy nem is alakulna ki 'barátság'.

2012. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!