Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit bámul állandóan az apám?...

Mit bámul állandóan az apám? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok,együtt élek a szüleimmel.Apám állandóan bámul.Már nincs kedvem kimenni a konyhába ha ott van mert néz.Nagyon zavar engem.Mikor meg idegen helyen vagyunk,együtt a család,(pl ballagás,vagy akár bevásárló központ),jön ,közelít és hozzám is ér mikor anyu nem figyel,én meg eloldalazok.Már nincs kedvem háttal lenni se neki mert tudom hogy les.Az agyam elszáll.
2012. máj. 19. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Faterod mennyi idős? Szerintem tegyél neki célzásokat, hogy ezt ne csinálja. Az is lehet, hogy nem veszi észre magát.
2012. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát erre nem tudok okosat irni...Én kerülném,nem tudod megoldani,hogy elköltözz otthonról?

Valószínűleg tetszel neki..

2012. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is gyanús.
2012. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
60 éves lesz. Amúgy nővéremet is így nézi,ő nem édes gyereke,csak én meg a hugom.Hugom 20,vele jól el tudnak beszélgetni és őt nem bámulja.
2012. máj. 19. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy csak ennyire büszke, hogy van egy gyönyörű 30 éves lánya. Biztos azt találgatja, h ki lehet az igazi apa, mert nem tudja elhinni, hogy ő ilyen tökéleteset nemzett.

Ez volt a naiv verzió.

A nevelőapád, vagy az igazi? Semmiképp nem helyénvaló dolog. Menj férjhez, vagy költözz a párodhoz, valószínűleg ő is bámulni fog, de az teljesen természetes dolog lesz.

2012. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az utolsó soromat már megválaszoltad korábban, az törölve.
2012. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem ő az édesapám.És mindig a fenekemet nézi,meg a nővéremnek is.Nem hiszem hogy véletlen odatéved a szeme állandóan.Évek óta ez van.Hát igazság szerint nincs társam.Nővéremnek meg könnyű,mert csak néha jönnek el hozzánk látogatóba.Tudom h nem lesz semmi ,tudom h ő nem olyan.Egyszerűen csak zavar a helyzet,nagyon rossz érzés.
2012. máj. 19. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha ilyen csinos vagy, hogyhogy nincs párod? Vagy ha van, akkor mit szól mindehhez, ha tud egyáltalán róla?
2012. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Elgurult a gyógyszere a faternak... 30 évesen azért már nem biztos hogy a szüleiddel kéne lakni.
2012. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

@Pro Bettor


Te hol laknál ha nem tudsz hová és miből elköltözni?


Nagyon sok ember nem szórakozásból lakik otthon ennyi idősen.

2012. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!