Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad ilyet vagy ezzel az...

Szabad ilyet vagy ezzel az önérzetébe taposunk?

Figyelt kérdés

Páromnak sok ismerőse van a munkahelyén, egyikükről beszélgettek s megtudta nagyon rosz sora van, elveszik othon a pénzét, sokszor éhes s nemtud enni munkában sem.

Múltkor kapott valakitől kis pénzt s nagyon boldog volt. Gondoltam mikor férjem megy vihetne neki is, legalább jobban tud koncentrálni a munkájára mert nem éhes mi meg (bár nem vagyok nagy szakács s nem mindennap főzök) segíthetnénk így. Szerintetek elfogadja majd? Vagy ez túlzott tolakodás s megsértődik? Nem nézzük le csak pénzel nemtudjuk/nem is a mi dolgunk de így ha lehetne segítenénk. Szerintetek? Elfogadja valyon?


2012. máj. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Jó a helyesírásod!
2012. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondja az a férjed neki:ú,francba,mennyi kaját rakott az asszony,gyere már,nem fogy el kinyír,kidobni meg nem akarom...
2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy próbát megér. Biztos van olyan intelligens az illető, hogyha nem fogadja el, akkor normálisan utasítja vissza. Bár ahogy leírtad a körülményeket el fogja fogadni.

2012. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy felnőtt emberről van szó, mivel dolgozik, szóval azért agyon nem kell pátyolgatni. Óvatosan kell bánni az adakozással is, mert mi jártunk úgy, hogy egy idő után már átment elvárásba, pofátlanságba. Szerintem az jó ötlet, hogy esetleg többet pakolsz és kínálja meg a férjed, de egy életen át nem tudjátok támogatni. Érzékenyek és sértődékenyek is az emberek, esetleg nehogy úgy vegye, hogy na, mindig megkapom a maradékot, elég kényes kérdés.
2012. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tapostok az önérzetébe.Az egyik hozzászóló jól mondta,intézze úgy a férjed, mintha többet csomagoltál volna neki és ossza meg vele!Sütemény is lehetne,amit haza tud vinni esetleg,vagy pogácsa!
2012. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.hozzászóló vagyok

A pogácsa jó ötlet,ha megkínálja vele a férjed a srácot,az nem lesz gyanús neki,megkínálni illik a másikat

2012. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A opgácsa jó ötlet...de az enyém pont úgy nézneki mint a moslék :( Majd szendvicsel akkor rántotthússal, fasirtal a párom.
2012. máj. 20. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!