Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa erzes szakitas utan...

Furcsa erzes szakitas utan sok evvel. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 18 eves koromba volt egy baratom, a lehosszabb ideig tarto kapcsolatom, az egyetlen, akit komolyan vettem, bar ugy tunik, nem elegge. Akkor meg nagyon fiatal voltam egy komoly kapcsolathoz, meg elni akartam, stb, igy szakitottam. Szerelem reszemrol nem volt, csak reszerol. Azt tudni kell rola, hogy nem egy tanult ember, csak nyolc altalanosa van, de jo szaki es a legjobb ember akit valaha ismertem, szinte a tenyeren hordozott.

Nemreg ramjott egy olyan erzes, hogy mekkora hiba volt szakitani vele, mennyire nem becsultem meg, pedig ha valaki, akkor o megerdemelte volna. Csak most latom, ennyi ev utan, hogy mit veszitettem, de akkor nagyon fiatal voltam, mit tudtam en mibol all egy kapcsolat. Annyira sajnalom mar... :(

Normalis dolog ez?


2012. máj. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg felkereshetnéd:) hogy váltatok el?
2012. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen keseregni,mert akkor éppen azt érezted helyes döntésnek.Persze hogy évek múlva már tapasztaltabb az ember,tudja mit akar,másképp lát már mindent.De az a múlt,most már tudod mik azok a dolgok amik fontosak egy emberben,és a következőt már ennek alapján választod ki.
2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest bekesen, bar nem tul vidaman. Azutan nehanyszor beszeltunk telefonon, ugy volt, hogy lehetunk baratok. Utana jo sok ideig nem keresett o sem es en sem ott, tavaly meg mar hallottam felole, hogy megnosult, van ket kislanya is mar... Szoval nemsok ertelme lenne felkeresni, o mar reg tul van rajtam
2012. máj. 20. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

11 éve... Már megtanultam ezzel az érzéssel együtt élni.

Nálunk ő hagyott el, a mai napig elismeri, h rossz döntés volt, mégsem vagyunk együtt. Vmi megakadályozza, h együtt legyünk. És már én sem akarom. Rettenetes természete van, amit nehezen viselnék el. Viszont soha, senkibe nem voltam olyan szerelmes, mint belé. És ha meglátom csak, h e-mailt írt, a mai napig megdobban a szívem.

2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valoszinu, hogy igy volt jol, ha egyutt maradunk, akkor nagyon sok jo dologrol maradok le. De ha most talalkoznank eloszor, akkor minden maskepp lenne. Azt viszont nagyon sajnalom, hogy nem tudtam akkor ertekelni, mint embert, ha mint tarsat nem is...
2012. máj. 20. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha családja van, akkor viszont hagyd! Mi amikor megnősült, és házasságban élt, nem beszéltünk, még a neten se. Az is egy véletlen találkozás alkalmával derült ki, h egy ltp-en, egy kerületben (Bp.), egymással szemközti házban laktunk. (Az kemény volt. korábban egyikőnk sem ott lakott.) Aztán csak akkor keresett meg, amikor tönkre ment a házassága. Aztán mikor az egyéb kapcsolatai zátonyra futottak. De nem leszek szamár. Már unom. Ha van, akinek én vagyok a táltosparipa... :)

4-es voltam

33/N

2012. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Off, múltkor olvastam egy vicces mondást:

"Egy kapcsolat végén a legyünk barátok olyan, mintha megdöglött volna a kutyád, de anyukád azt mondaná, hogy megtarthatod."


27 éves vagyok, és 23 évesen volt egy komoly kapcsolatom, esküvőt terveztünk, aztán berezeltem...

Pedig működött volna, de nem nézek vissza, és nem bánkódok. Nem hiszek a véletlenekben...ennek így kellett történnie.

És Te is előre nézz, ezen kár agyalni.

2012. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek akkor éreznek intenzíven az ex után ha nehéz időszakot élnek meg és hogy ezt átvészeljék bele kapaszkodnak a régi szép emlékekbe.

Valójában nem rá vágy inkább a vele átélt boldog időszakra.

2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a vonat elment. Ne hibáztasd magad, akkor, fiatalon, ezt tűnt jó döntésnek. Viszont tudtál belőle tanulni, a következőt már jobban megbecsülöd, éretten.
2012. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!