Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek ezt hogyan vezethe...

A férjemnek ezt hogyan vezethetném elő, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés

Öt éve ismerem, amikor megismerkedtünk, kellemesen izmos volt. A széles, izmos váll a "heppem", többek között ez is tetszett meg a külsejében.

Az utóbbi 1-2 évben teljesen abbahagyta a sportot, válogatás nélkül eszik. Emiatt hízott is kicsit, de ami engem jobban zavar, az az, hogy teljesen elpuhult. A válla eltűnt, és gyakorlatilag összeesett az alkata.

A pluszkilók nem vészesek, de a puhaság miatt (sajnos már férficicinél tartunk és löttyedt fenéknél) a "nem tetszik" kategóriából kezd sajnos átcsúszni a "taszít"-ba.


Természetesen szeretem, a belső értékei változatlanok, de szexuálisan....ciki, de inkább lekapcsolom a villanyt, hogy ne lássam a felettem lógó ciciket és hasat :(


Többször céloztam rá, hogy jobban tetszett a korábbi formájában és tudja is, hogy a széles váll a lövésem. Nem szeretnék lehetetlent kérni tőle, csak annyit, amennyire tudom, hogy képes, hiszen 1-2 éve még úgy nézett ki.


Viszont a finom megjegyzésekből annyi van, hogy "jó, elmegyek edzeni", aztán nem történik semmi.


Ezt így nem merem a szemébe vágni, hogy már egyre kevésbé van kedvem a szexhez a külseje miatt, fordított esetben nekem is nagyon rosszul esne. Viszont az se jó, hogy egyre inkább kitérek előle, mert nincs így hangulatom hozzá :(


Az is zavar, hogy heti 2-3 edzés elég lenne a célhoz, de semmi nem történik.


2012. máj. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lefényképeztem a cicijét oldalról, amikor ült, mert ő szerinte még totál izmos volt. Na akkor ő is röhögött egyet.
2012. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele edzeni! Akkor neki is nagyobb lesz a lelkesedése talán. Vagy legalábbis miattad el fog menni. Szóval sportoljatok együtt. Tapasztalatból mondom, hogy külön nem megy.
2012. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fénykép nem rossz ötlet, és pl. az sem, hogy felteszed a hűtő ajtajára.
2012. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, kezdjetek el együtt edzeni!
2012. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azzal felsültem, már próbálkoztam vele. Járok edzeni, hívom, talán havonta kétszer ha nagy nehezen lejön, pedig mondta, hogy na majd együtt.

Közben fáradékony is, állóképessége a béka feneke alatt - ez egyértelműen a sport hiánya okozza.


Kb. fél éve egyszer nekiállt futni - vizsgaidőszakban, mert szellemileg nagyon leszívta - az tartott egy hétig, aztán jöttek a kifogások, hogy hideg van, meleg van, nyirkos az idő, sötét van, túl világos van, szerda van....áhh :(

2012. máj. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!