Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez komolyan nem...

Most akkor ez komolyan nem számít megcsalásnak, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A minap párommal a tescoban voltunk, és volt ott egy 40 körüli nő a kisfiával. A nőnek olyan teste volt, hogy még én nő létemre is megjegyeztem, hogy ejha, ez aztán már tényleg MILF kategória. :) :) Erre a párom meséli, hogy az egyik ismerőse ezekre a nőkre vadászik kimondottan, és hogy ő csinálja jól, lehet ő is ha annyi idős lenne, nem csinálná másképp. Mi 22 és 23 évesek vagyunk, az ismerős 28-29. Totál felháborodtam, mondtam, hogy basszus, én meg itt vagyok, h gondolod? És akkor elkezdi, hogy az nem számít, annyi idős korban ez nem számít megcsalásnak. (????) Hát kikerekedtek a szemeim, mondom ezt te most komolyan gondoltad?? De persze mire válaszolt volna, odajött egy csöves, hogy adjunk már neki egy kis aprót...aztán totál elfelejtettem utána, azóta se jutott eszembe, lehet fel se fogom hozni, mert csak veszekedés lenne belőle, amit nem szeretnék. De most komolyan, szerintetek ez most milyen kijelentés volt? Én látom hülyén? Szerintem ez kicsit azért durva...
2012. máj. 24. 17:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy 3,5 éve vagyunk együtt, volt egy hullámvölgy a kapcsolatunkban, amiből most lábalunk kifelé. Akkor azt mondta, hogy ha szünetelne a kapcsolatunk, és nekem közben lenne valakim, akivel szexuális kapcsolatom is lenne, és esetleg utána lehetne róla szó, hogy megint megpróbáljuk, neki "nem kellenék" már úgy utána, hogy időközben mással is lefeküdtem volna. Persze eszem ágába se lett volna akkor se, meg szünetet tartani se. De persze mikor mondtam, hogy fordítva is érvényes, azt mondta rá, hogy "a pasiknál ez más, mint a lányoknál". Hát nem tudom...
2012. máj. 24. 17:23
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen kérdezd meg, ha vita is lesz belőle... ilyen apró részleteket, mint kinek mi számít megcsalásnak, nem árt tisztázni, még mielőtt jön a gyűrű és/vagy baba, aztán 30valahány évesen lelép valakivel.
2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is durva.. .elég éretlen kijelentés volt a pasid részéről. Persze hogy megcsalásnak számítana.
2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Mármint mi nem számít megcsalásnak? Mi az hogy "ezekre vadászik"? Ha csak flörtöl az nem megcsalás.
2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
ó, most olvasom a kis kiegészítést... hát ha ennek ellenére közös jövőt tervezel vele, akkor nem tudnálak sajnálni, ha megcsalna :/
2012. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a párod azt gondolja, hogy pasinál más számít megcsalásnál, mint a te részedről, az azt jelenti, hogy nem kezel egyenrangú félként téged. Én ilyen esetben már kosarat adtam volna az illetékes pasinak.
2012. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ha meg is fektet egyet, de semmi érzelmi háttere nincs a dolognak az még nem a megcsalás kategória. Főleg egy bizonyos idő után.
2012. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

tehát ha valaki 30 évesen félremegy az nem megcsalás? nem igazán értem,a félrekefélés az félrekeféklés 20-30-100 évesen is. és nem más a férfiaknál. én a helyedben páros lábbal rúgnám ki.


a férjem 32,a kollégája csajozik a felesége mellettt,a férjem azt mondta h szinte hányingere van ha meglátja a hapsit h ezt teszi a családjával és az ilyen nem is férfi hanem egy pondró

2012. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%

#8

A férjed csak irigy.

2012. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Tehát a párod szerint Te, mint nő, ha szüneteltek sem feküdhetsz le mással, különben ejnye-bejnye, ellenben neki joga lenne, sőt, majd 5 év múlva ha 40 éves nőket kúrogat, az is tök oké... És Te még vele vagy. Gratulálok.
2012. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!