Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, nem tudom...

Tanácstalan vagyok, nem tudom melyik a jobb megoldás? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Tegnap nagy vita volt köztem meg a barátommal, mondtam neki, hogy szerintem nem bízik meg bennem, mert soha semmit nem mond el a munkájáról, vagyis inkább a részletekbe nem megy bele. Azt mondta, hogy azért nem,mert ha keresztbe akarnak tenni neki a munka társai akkor tudják, hogy ki áll a szívéhez legközelebb... Azt mondja, ha nem tudok semmit akkor nem is mondhatok semmit...



Szerintetek melyik a jobb megoldás, ha elmondja és így tudom vagy ha nem de akkor nem tudok segíteni sem??



2012. máj. 25. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy inkább fájjon, de tudjak mindenről:) És szerintem a bizalom az alapja egy kapcsolatnak!
2012. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán titkos ügynök? Vagy mi?
2012. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Nekem is olyan munkám van, hogy esküt kellett tenni, másrészt pedig köt a hivatali titoktartás. Jó, itthon azért mesélek ezt-azt, de másoknak nem, mert kicsi a világ, és elég nagy gond lenne, ha ilyesmik illetéktelen fülekbe kerülnének...
2012. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy olyan eset amikor a csávó valamelyik maffiában ténykedik és ezért nagyon titkolózik a párja elől.Ott van egy főszabály,amit a tagoknak be kell tartani: a maffia legyen a legfontosabb dolog az életükben és ugye fő dolog a titoktartás
2012. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!