Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a Facebookon letagadna a lányotok?

Figyelt kérdés
A lányomat 4 éves korában elperelte tőlem az apja. Már felnőtt nő,21 éves.18 éves koráig két hetente jött hétvégeken. Azóta nagyon ritkán jön. Észrevettem, hogy a Facebookon a nevelő anyja nevét adta meg a születési adatainál! Írtam neki, hogy gondolkozzon el rajta, nem válaszolt. Viszont kivette a nevelő anyja nevét, és üresen hagyta. Csak az apját tüntette fel. Ti mit csinálnátok a helyemben? (A gyermektartást persze következetesen vonatják tőlem. )

2012. máj. 29. 08:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Nézz magadba! Lehet, hogy nem kell büszkélkedni veled? Milyen anya az, aki csak 2 hetente látja a lányát?
2012. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Azt tartja anyjának, aki felnevelte. Ha nem jó a viszonyotok, nem is kell jónak beállítani. A gyerektartás egy külön dolog. A lányod nem kérte, hogy megszülessen, de ha már a volt férjeddel összehoztátok, kötelességetek eltartani, nem véletlen így szól a jog. A szeretetet ezzel nem veheted meg. Biztos megvan az oka, hogy így áll hozzád a lányod, mint ahogy annak is, hogy egy 4 éves kislányt inkább az apának ítéltek oda.
2012. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Csak tovább rontod vele a helyzetet.

A nevelőanyja neveli 4 éves kora óta, neki ők (is) a családja.


(Mi köze ennek a gyerektartáshoz?)

2012. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ő ment hozzád 2 hetente? Neked kellett volna menni. Én a helyedben nem csodálkoznék.
2012. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Annak idején 1 évig tartott a pereskedés, pszichológus bevonásával. A szakértői vélemény szerint a biológiai gondoskodás terén az anya mutat fel előnyöket, míg az apa a lelki gondozás terén.
2012. máj. 29. 08:59
 6/21 A kérdező kommentje:
Amíg kicsi volt, én mentem érte, én hoztam el. Amikor már nagykorú lett, jött egyedül. Már ez is baj?
2012. máj. 29. 09:00
 7/21 anonim ***** válasza:

Még mostanában is igen keménynek kell lenni ahhoz a helyzetnek, hogy egy gyereket az apjának ítéljenek. Gondolom 20 éve ez még inkább így volt.

A körülményeket ugyan nem részletezted, de szerintem teljesen ésszerű, hogy azt tekinti inkább anyjának, aki gondozta, felnevelte.

Másrészt, én (felnőtt vagyok 28 éves 2 kisgyerekkel) szintén nem vagyok oda tőle, hogy az apukám, akit szeretek és tisztelek, ott nyomul a facebookon, és az észosztásával hozott már kellemetlen helyzetbe.

2012. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A kapcsolattartás rendjét az apa kérte, és mivel a kislány nála lett elhelyezve, én semmit nem tehettem ez ellen.
2012. máj. 29. 09:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Magyarán megetetted a lányod, de lelkiekben nem voltál alkalmas a nevelésére. Nos látod, ha ezt egy pszichológus mondja és ennek értelmében elvették tőled, akkor talán tényleg nem álltál olyan közel hozzá, hogy megszeressen. Ezt elfogadod, vagy nem fogadod el, változtatni rajta viszont nem tudsz 21 évet kitörölni nem lehet.
2012. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen kemény volt a helyzet, mert amíg én itt éltem egy kétszintes házban, apuka a szüleivel és az újdonsült barátnőjével élt. Nekem is lett egy élettársam, amit az apuka nem tudott megemészteni, és bosszúból elperelte a lányomat. Segítő háttérként megjelölte az anyját.
2012. máj. 29. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!