Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyámat...

Miért van az hogy anyámat próbálom mobilon felhívni ő pedig egész egyszerűen lenyom ha nincs kedve velem beszélni?

Figyelt kérdés

Nem tud annyit mondani, hogy más dolgom van, hívjam később. Ha pedig jelentkezik mégis, akkor azt hazúdja nem hallotta előbb. Van ennek valami komolyabb jelentősége vagy hagyjam az egészet a fenébe?

19/L


2012. máj. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet hogy pont rosszkor hívod,és így oldja meg a dolgot?Nálam ennél már csak az rosszabb,mikor fel se veszi valaki:)
2012. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyuval mi is kinyomjuk egymást, ha nem érünk rá. Gazdasági okokból. :) Így is tudom, hogy nem ér rá, ha kinyom, semmi szükség arra, hogy ezt szóban is elmondja, én meg fizessem a percdíjat.
2012. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele, kinyomta akkor kinyomta majd visszahív vagy nem.
2012. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!