Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám be akar mutatni a...

Anyám be akar mutatni a palijának, akkor talizzak vele?

Figyelt kérdés
Ma akarna bemutatni. De utálok idegenekkel ismerkedni,meg már volt egy csomó palija,és semelyikkel sem akartam "ismerkedni". Megnéztem a képeit nem is szimpi,mint egy gangster,ötven kilós kutyalánc a nyakában ott virít. Meg csak úgy ajándékot akar venni nekem,tesóm is kapott már tőle 80E ft-ot telót. Menjek?
2012. máj. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod sztem menj el, legalább megnézed milyen az életben mert a képek csalhatnak is meg amúgy is lehet anyádnak ez fontos és legalább lehet azt is meglátnád jól bánik e anyáddal stb.
2012. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy állítólag nagyon okos,3 egyetemre is járt... :/ De egyszerűen nem szimpi.
2012. máj. 30. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj, de kizárólag anyád kedvéért. Ha már szemben állsz vele, ne mutass semmiféle ellenszenvet. Próbálj meg úgy tekinteni rá, mint egy szimpatikus emberre. Ajándékot biztos nem fogadnék el tőle. Ha netán rákérdez, minek örülnél, óvatosan térj ki.
2012. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez most nem Rólad meg a pasiról szól, hanem Anyukádról.


Odamenni, találkozni, jó pofát vágni, túlélni. Anyukád kedvéért szerintem ez még vállalható.

2012. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pityeeesz ***** válasza:
menj el mi lehet e legrosszabb? Nem kedveled meg de lesz egy új telód neked is :D De most komolyan az anyád kedvéért ennyit igazán megtehetnél.
2012. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és még valami:


ha tartós lesz a kapcsolat, és együtt maradnak Édesanyáddal, akkor bizony muszáj lesz valamilyen szinten legalább elfogadni egymást. (Nem kell feltétlen imádni a fickót, de "kiutálni" sem.)

És akkor nem igazán jó pozíció az "az a gyereked, amelyik kezdettől utált"...

2012. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na,végülis elmentünk hárman így kirándulni,meg játszin ökörködtünk. Elég rendes,csak rámjött a bűntudat,mert apum semmit nem tud az egészből. Bár csak egymás melett élnek anyummal miattunk. Nem volt olyan vészes :)
2012. máj. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!