Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz egyes társkeresős...

Mit szólsz egyes társkeresős nők magas elvárásaihoz? Eszedbe jutna ilyen nőkkel családot tervezni?

Figyelt kérdés

Csak egy létező példa a sok közül:

Elvárja, hogy a jelöltnek legyen nagy lakása, családi ház előnyt jelent. Legyen autója, ami tíz évnél fiatalabb. Ne legyen adóssága. Legyen minimum fél millió forintos fizetése, de jobb, ha eléri a milliós nagyságrendet.

Of course minimum jóképű, sportos, művelt, vele egykorú, vagy fiatalabb legyen.


Mit gondolsz az ilyen nőkről? A fellegekben járnak? Nem gondolnak bele hogy ha van ilyen az vagy foglalt, vagy nem egy számítógép előtt görnyedve keres barátnőt, mert nem szorul rá? Netalántán, nem ismerik a nagy magyar valóságot? Ezek a nők nem gondolnak bele, hogy egy ilyen férfi ha létezik és összejönnek akkor sem sokáig lesz az övék? Csak anyagias az ilyen nő, vagy vannak érzelmei is?


Ha van véleményed, ne tartsd vissza!



2012. máj. 31. 09:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hallottátok e, hogy akik tudják magukról, hogy sikeresek, szépek, azoknak nem kell ilyenekkel hencegniük, egymással versengeniük, hogy de de de nekem jobb, több a házam, jobb a férjem, szebb vagyok. Úristen előző kettő, hány évesek vagytok? És mennyi szabadidőtök van? :)

Ráadásul ismeretlenül egy ilyen anonim oldalon. Sebaj...


Amúgy a témát illetően, az a véleményem, hogy tök mindegy ki mit keres, a végén mindenki a hozzá illő párt fogja megtalálni. Lehet, hogy lesznek elpazarolt hónapok akár évek is, de a különbségek úgyis nézeteltérésekben fognak kiütközni a végén. Szóval szerintem a végén mindenki megtalálja majd a hozzá illőt. Mint anyagilag, mind szellemileg, mint pedig mentalitás kérdésében :)

2012. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Sajnos nem lett reprezentatív a felmérés, mert elsősorban férfiak válaszát vártam volna, hogy mi az említett nőtípusról a véleményük. Veszekedni meg csúf dolog, béküljetek ki azonnal!
2012. máj. 31. 13:13
 23/31 anonim ***** válasza:
8%
Biztos te vagy a legszebb hét üres faluba, hehh...:)) Engem szórakoztatott a dolog, közben megfőztem a háromfogásos ebédet, te fogtál már fakanalat a kezedbe vagy csak a tükröt ismered? :D
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem akartam veszekedni, de egy ilyen kis beképzelt libának meg kellett mondjam a magamét...aaannyira bírnám, ha a pasija otthagyná egy igazi kis csúfság miatt! Néznél egyet mi? :)))
2012. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%

Remélem a párod nem ilyen öntelt, mert akkor álló nap csak veszekednétek melyikőtök a szebb és az okosabb...

na befejeztem.

Szép napot!

2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
8%
Lehet hogy szép vagy meg vékony de primitív is az biztos. A férjednek is csak azért kellesz hogy legyen kit mutogatni, mert biztos nem az eszed végett.
2012. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát ő ilyet keres, az ő dolga, nem? Vagy talál, vagy nem. Valószínű egyébként, hogy nem csak magyar, hanem külföldi társkeresőn is keres, akinek ilyen férfi kell. Nem hinném, hogy ne lenne valaki tisztában az itteni viszonyokkal.
2012. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Atya ég!

És ezek a felső kategóriás nők??

2012. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak írom, hogy "és"-el nem kezdünk mondatot, lévén kötőszó!

Nem tudtam pontosan, hogy mire gondolsz, de ha az ilyen nők jelentik az átlagot, akkor inkább a cölibátus. De reméltem, hogy nem. Ezért írtam ki a kérdést.


Egy kis helyreigazítást érdemelne az első:

Férfiban is biztosan van ilyen, de nem hinném, hogy annyira általános, mint a nőknél. Férfiakra nem jellemző, hogy arra utaznának, hogy gazdag nőt fogjanak. Általában a legtöbb megelégszik annyival, hogy tetszik neki a nő és tűrhető természete van.


A másik érdekes mondat, hogy turkálni kell a szemétben, hogy kincset találjunk. Tiszteljük már a többi embert!

Lehet, hogy a társkeresők tele vannak bunkókkal (ezt mástól hallottam, mindkét nemre rávetítve), de attól még lehetnek civilben jó emberek, nekik is van anyukájuk, aki szereti őket, lehet, hogy hasznos munkát végeznek.


A veszekedőknek: a bunkóság, mások lenézése nem anyagi helyzettől függ, hanem neveltetés, személyiség kérdése. Vannak több száz milliós vagyonnak rendelkező barátaim, köztük milliárdos, az utóbbiról különösen nem mondaná meg senki, mert nem érezteti, még a koldussal is közvetlen, tisztelettudó és barátságos. Talán így kellene élni és akkor jobb hely lenne a világ.

2012. jún. 1. 18:47
 30/31 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte:

Miért baj az nekem, ha egy nő a jóképű, jól szituált úriemberekre hajt? Merthogy nekem is csak az olyan csajok kellenek, akik valahogy kinéznek.


Nem baj, miért lenne az? Ha valakinek így egyben mindent sikerül megtalálnia, annak baromira örülök. Csak az esélye kicsi. Nem rohangálnak az utcán és nem regisztrálnak a társkeresőkön ezrével a jóképű gazdag facér orvosok.


Jaja, természetesen csak az a csaj kell, aki tetszik. Jó külső, ápolt, jó természet. De ennyi, itt meg is állt a

felsorolás.

Azt nem gondolom egy nőről sem, hogy nem néz ki valahogy. Mindenki kinéz valahogy, legfeljebb nem az esetem. Attól még lehet szép, hogy nekem nem jön be.


Nem mondta senki, hogy a férfiak és a nők igényei találkozzanak. Az igények személyenként is változnak.

Van bizony sok szép lány, akinek elég, ha a férfi tetszik, van, akinek pedig csak a full extra a zsánere.

2012. jún. 7. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!