Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összeveszek a barátommal,...

Ha összeveszek a barátommal, a szüleitől el kéne köszönjek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél év után szakítunk, a szüleihez el kellene menjek elköszönni? vagy hogy működik ez?

2012. máj. 31. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen viszonyban vooltatok. Ha 2-3 alkalommal találkoztatok, akkor nem kell. Ha viszont volt köztetek érdemleges kapcsolat, akkor illik elbúcsúzni.
2012. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hivd fel őket
2012. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első barátom anyukája küldött egy emailt, hogy sajnálja, hogy szétmentünk, mert szeretett és nagyon kedvesnek tart és hiányozni fogok neki és minden jót kíván a továbbiakban. Vele jártam egy évig. (amúgy válaszoltam neki) Az előző exemmel 2.5 évig jártam, neki nem köszöntem el az anyukájától. Ha gondolod köszönj, ha nem nem...
2012. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illene, de én nagyon cikinek és kellemetlennek éreztem a szituációt ezét nem köszöntem el 1,5 év után.
2012. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerettek nagyon a szülei és énis nagyon szerettem őket és szeretem is, attól függetlenül, hogy a barátomat már nem. Én sem tudnék tőlük elköszönni, kellemetlen lenne. Ha utálnám őket, nem érdekelne és elköszönnék, de így, hogy szeretem őket, nagyon fájna :/
2012. máj. 31. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
köszönj el tölük basszus!ne legyél már ilyen!2 év az 2 év.
2012. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább írj nekik!
2012. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért kéne elköszönni, mert szeretnek, és te is őket. Ha közömbösek lennétek egymásnak, akkor mindegy lenne, h elköszönsz -e, vagy sem.

Nem kell nagy feneket keríteni a dolognak, megteszi egy telefonhívás/ levél/ e-mail is, persze személyesen jobb lenne, ha megoldható. De így legalább nem mondhatja senki azt, h milyen bunkó vagy, h még egy viszlátot sem mondták.

2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül hívd fel őket, mert ha jó viszonyban voltatok, akkor legfeljebb az első pillanatok lesznek kínosak. Utána nagyon meg leszel könnyebbülve, míg ha elmulasztod, sokáig gyötör majd az önvád. És a szakítás nem jelenti azt, hogy ezentúl nem beszélgethetsz velük egyáltalán. Ha nem akarod, nem kell tartani velük a kapcsolatot, de ha mondjuk véletlenül összefuttok, nem kell elfordítanod a fejed...
2012. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!