Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nőt választanátok...

Ti melyik nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés
Egy diplomás értelmiségi, aki az egyetemi évei alatt prostitúcióból tartotta fent magát és ebből fizette az egyetemet, vagy egy jó szakmunkás pl: fodrász. A kérdést csak azért tettem fel, mert az unokaöcsém szerint, a diplomás mindig, bármely körülmények között, értékesebb egy szakmunkásnál. És inkább egy ilyen diplomás nőt választana, mint egy szakmunkást. Szerintetek?

2012. máj. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%
Hát én fodrászként sokkal többet elértem, mint édesanyám jogászként. Ha ő ilyen szempont szerint választ párt magának, akkor nagyon sajnálom.Főleg, hogy még a diploma miatt azt is elnézi, hogy prosti volt, elég felszÍnes .
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem biztos hogy egy diplomás értelmesebb: lásd,mennyire értelmes ha k*urválkodik? oké, hogy kellett a pénz,nade miért nem ment el dolgozni rendesen, hogy öszesezedje mielőtt beiratkozott volna egyetemre/fősulira?
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
72%
a szakmunkást,mert ő értékeli a munkát,és sokkal életrevalóbb. aki csak szuétteszi a lábát h elvégezzen valami himihumi egytemet,amivel aztán úgysem megy dolgozni/mert jól keres a lábszétrakással/ nekem nem kéne feleségnek
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez az Ő gondja. A prosti egyetemistát is el kell vennie valakinek. Amúgy elég sok ilyen van, aki nem is a pénzért csinálja :P


Amúgy persze, az én értékrendem is a fodrász mellé hajlik. De ha az unokaöcséd szerint az előbbi a jobb, akkor megtalálja a zsák a foltját. :P :)

2012. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
39%
mi az hogy mennyire értelmes ha k.válkodik?nézzél már egy kicsit körül itthon,18 éves lányokkal van tele az internet,mert egyszerüen nem tudnak megélni.
2012. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
87%
A diplomás nem egyenlő az értelmiségivel.
2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
68%

Micsoda kérdés!

az unoka tesód hülye te meg sarkítasz

2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
78%
vettem észre hogy televan velük a net, gratulálok a karrierjükhöz. ez is azt bizonyítja hogy többre mentek volna a szakmunkásképzővel
2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
91%
Persze a diplomás prostiból lehet még fodrász is!
2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
70%
5. És szerinted ők értelmesek? Nem tudnak megélni? Nyelvet tanulni, kimenni külföldre dolgozni? Millió lehetőség, csak azt hiszik ezzel könnyebb, bár szerintem nehezebb.
2012. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!