Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem szokott ingadozni...

Nektek nem szokott ingadozni a testsúlyotok boldogság, vagy szomorúság hatására egy kapcsolatban, vagy szakítás után?

Figyelt kérdés
Néhány éve mikor egy régi kapcsolatomban voltam,felszedtem 10kilót,de aztán az lement fél év alatt valamiért.Tavaly egy másikban megint feljött 10kiló mert boldog voltam,viszont most életemben először bánatomban eszek,pedig normális esetben ilyenkor nincs étvágyam ha szakítás után vagyok.Egy nap teleeszem magam,másnap meg nem eszek semmit,mert még szomorúbb leszek.Nálatok mi a helyzet ezzel kapcsolatban,csak én vagyok ilyen droid hogy ennyire ingadozok?
2012. jún. 4. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítenék: nem a boldogság vagy szomorúság miatt ingadozik a súlyod, hanem a boldogság és szomorúság okozta zabálás miatt. Nagy különbség.

Ráadásul nem is tesz jót, eléggé kikészíti a gyomrot és terheli a szervezetet. Ha kapsz 50 egyetértő választ, akkor sem normális.


Legközelebb amikor zabálni vagy koplalni kezdesz (még ha nem is tudatosan), kérdezd meg magadtól, hogy az a fiú (lány) valóban ér-e annyit, hogy tönkretedd magad. Barát/barátnő lehet még 100, egészséged csak egy van.

2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam én is így nem egyszer. Ha úgy megy a kapcsolat, meg jó, akkor én is hízom. Ha nem, volt olyan, hogy 2 hét alatt 8 kilót fogytam. Nagyon durva. Nem vagy egyedül ezzel, szerintem, ha valakinek még fontos (volt) egy kapcsolat( akár szerelemi, akár más), akkor az, ha változik, befolyással van az emberre. Ha már nem igazán jelent semmit a kapcsolat, akkor nem gondolom, hogy változna a súly.
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az elsőnek teljesen igaza van. Sok ember van, aki lazábban tudja ezeket a dolgokat megélni, és nem is értik meg az ilyeneket. Nem baj. Persze jó lenne, ha ennyire nem hatna ki ez a dolog. De ez baromi nehéz. Az ilyeneknek, akik így éreznek.
2012. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért a szomorúság tudja befolyásolni a testsúlyt.

Én hiába ettem anyám halála után ugyanúgy, kúsztak lefele a kilók, egy tízestől anno megszabadultam a sok idegeskedés miatt.

2012. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 2 hónap alatt 12 kilót fogytam mikor szakított velem a pasim

3 éve nem tudom visszahízni

2012. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Van, hogy boldog vagyok és eszek, hogy még boldogabb legyek. De van, hogy szomorúságomban is eszek mert legalább valami jó kaja tegyen boldoggá. Rajtam is meglátszik, hol lefogyok hol visszajön még több. Kezdem unni, pont a napokban gondolkodtam, hogy valamit tennem kellene ez ellen.
2012. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is unom,gyomoridegem van,de mégis eszek.Bár aztán ez lehet nem tart sokáig,mert egyre idegesebb vagyok,nem érzem jól magam,jó lenne ha eljutnék arra a szintre hogy egy falat se megy le a torkomon.Már csak azért is jó lenne,hogy az ex ha egyszer megpillant majd valahol,azt lássa hogy nélküle kivirultam:)
2012. jún. 4. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

De jó nektek... Vagyis nem tudom, hogy jó-e, de nekem furcsa, és kicsit irigylem is. Az és súlyomat soha semmi ilyesmi nem befolyásolja. Szaladnak rám fel a kilók, leküzdeni őket pedig kínkeserves munka :(. Ha boldog vagy, ha szomorú, nem számít.

Fura, hogy mennyire mások vagyunk.

2012. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kivagyok és nem eszek egy hétig, akkor fogyok pár kilót, de amúgy semmi különös hatással nincs rám az ilyesmi.
2012. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!