Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az unokanővéremm...

Mit csináljak az unokanővéremmel? Csúnya dolog de egy kicsit irigy vagyok rá.

Figyelt kérdés

Még életében nem kellett megdolgoznia semmiért, 24 évesen egy munkahelye se volt még. Mégis mindent megkap a szüleitől, ha kell akkor addig duzzog, amíg nem kap egy ötezrest a zsebébe. Amúgy eléggé vásárlás és pláza mániás és ha emiatt megszólják akkor akár az áruház közepén nekiáll hisztizni, úgy hogy vigyázni kell vele.

Nekem most épp nincs munkahelyem és mindig az orrom alá dugja hogy mit kap az apjától és kérdezgeti hogy miket vennék ha lenne pénzem. És ez rosszul esik és hiába mondom neki, nem érdekli.

Nincs képem kérni a szüleimtől hogy én is vásárolhassak mint ő, meg hát én 16 éves korom óta igyekszem úgy megkeresni a ruhákra meg egyéb kívánságaimra valót, hogy ne kelljen őket terhelnem.

Csak most nincs munka, nincs lóvé :( És hiába csúnya érzés, egy kicsit irigylem az uncsitesómat :( És nem segít hogy még piszkálódik is. Minden nap beszélek vele, úgy hogy még "kipihenni" sem tudom.


2012. jún. 4. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
És muszáj minden nap beszélned vele?
2012. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
ne beszélj vele.minek kínzod magad?
2012. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mert akkor felhív hogy mégis miért nem beszélek vele. És akkor megpróbálja a lelkiterrorját. Amire már felhívtam a figyelmét hogy átlátok rajta de azt mondja hogy nem baj.

Plusz nincs sok barátom, amióta véget ért a sulim és két melóhely között vagyok.

2012. jún. 4. 16:32
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan, irigykedsz egy nőre, aki 24 évesen egy áruház közepén hisztizik, mert nem kap meg valamit? Szerintem szánalmas.Ne legyen példa előtted. Majd lesz munkád később és neked nem kell ilyen bénán viselkedned, ha akarsz egy felsőt.
2012. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

ezt akár énis írhattam volna, nálunk még azzal is rátesz, hogy nem veszi figyelembe hogy nem egyszinten vagyunk pénzügyileg, nade én nem beszélek vele mindennap sőt nem is vagyunk már olyan jóban mint régen sajnos, nézem ahogy semmi gondja csak konkrétan éli világát rossz érzés, de tudom, hogy hosszútávon nekem lesz jobb, mert megyek egyetemre amim lesz arra büszke leszek, hogy ezt én hoztam létre saját erőből, te is gondolj erre más nincs, am meg egy bizonyos irigység minden emberben van szerintem egészséges, mi más vinne előre?!

valójában én sajnálom, hogy ő ilyen és remélem nem kerül olyan helyzetbe mint én mert elveszne és én azért szeretem, ebben a szülei is hibásak.

jaaa és am sose értettem hol az igazság, ha arra gondolok mennyi mindenem lehetne mindig eszembe jutnak az afriaki szegény gyerekek akik egy pohár tisztavíznek is örülnének,

persze nyílván nekik nem egy új hajvasaló a vágyuk mivel nemis tudják miaz, lehet szerencsésebbek" így.

2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
szerintem akadj le róla mégha nehéz is, mert így csak játszadozik veled te meg majdnemhogy "megalázkodsz", ha hagyod magad persze hogy semmibe vesz és letipor!
2012. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem vagy engedd el a füled mellett,vagy kurta választ adj a kérdéseire.Esetleg (nem a kérdésre válasz,de mindegy)valami kis keresetet próbálj keresni.Vállalj pincérnői állást kávézóban,étteremben,vagy tarts magánórákat valamiből pl.ha tudsz németül,akkor abból.Ezek csak példák.És a semmitől máris több lesz a pénzed.Amúgy akkor most nincs egyáltalán munkád?
2012. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze! Azért kommunikál veled rendszeresen, mert az ő gazdagsága a te szegénységed mellett domborodik ki igazán. Közben észre vehetnéd, hogy lelkiekben te vagy a gazdagabb. Azonnal megéreztem, amikor olvastam, hogy te azon vagy, hogy a saját keresetedből ruházkodj és... HOGY NE KELLJEN ŐKET TERHELNEM... annyira árulkodó mondat ez, nagy lélekről árulkodik...Maradj meg ilyennek !
2012. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy ilyen tyúkeszűre vagy féltékeny? Ne mérd magad hozzá, mert te 1000-szer különb vagy!
2012. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben büszke lennék magamra. Az, hogy őt 24 évesen is a szülei tartják el (nyilván az egyetem más eset, bár gondolom ő nem tanul :)) elég nagy szégyen. Ellenben veled, 16 évesen már dolgozol.

Neked lesz egy kiegyensúlyozott párkapcsolatod, ahol egyenrangú félként kezelnek. Neki meg naponta kétszer kell f*szt szopnia, hogy kapjon egy kis zsetont a bunkó barátjától.

Hidd el, sokkal jobban jársz majd, csak most kell őt elviselned. :)

2012. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!