Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 19 éves lányotok...

Megengednétek 19 éves lányotoknak, hogy rendszeresen járjon hozzá a barátja, aki 31 éves? Illetve megengednétek, hogy együtt aludjanak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mivel felnőtt ember.
2012. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
húúh, hát nem hiszem, hogy tudsz ellene mit tenni. Már nagykorú. Persze, hogy megengedném, hogy együtt aludjanak. Egyébként mióta vannak együtt?
2012. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

19 éves lányom van. Ha arra gondolok hogy én 38 az apja 39 éves így egy kicsit soknak tartom a 12 év korkülönbséget.

De a 19 éves felnőtt lányom életébe már nem szólnék bele. Tudom,hogy van annyira érett gondolkodású nő, hogy tudja mit akar.

2012. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
19 éves lány már gyakorlatilag felnőtt. A férfivel van valami bajod? Ha nincs, akkor egyértelmű, hogy megengedném neki, hogy együtt aludjanak. Mint írtam nem gyerek már a lány....
2012. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Nös szerintem a lány már felnőtkorú szoval tudja hogy mit csinál! Ha Viszályt szeretnél a családba akkor ne enged meg! Egyébként meg addig ürölj amig nálatok alszanak igy nem kell parázni hogy merre jár vagy épp mit cinál!
2012. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vannak együtt; de a férjem jó viszonyban van a fiú apjával. Nagyon kedves fiú, csak imádja a piát. Nagyon sokszor iszik.
2012. jún. 6. 11:49
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Na ha már 12 évvel idősebb, akkor jöhet hozzánk időnként nyugodtan, de viszont azt nem tolerálnám, hogy folyton itt lógjanak, meg itt aludjanak, mintha az is tini lenne. Elvégre egy 31 éves felnőtt férfi, csak eljutott már addig az életben, hogy legyen neki hova vinni a lányomat, ne az én lakásom, én ágyában kelljen neki ücsörögni állandóan én meg kerülgessem, mint egy 19 évest.
2012. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem az életkortól függ, hogy valaki mennyire felnőtt.Egy fiatal felnőttnek is elkel a jó tanács, nem muszáj apatikusan nézni ha esetleg hülyeséget csinál , csak azért, mert papíron felnőtt korú.

A 31 éves férfi miért jár a lányhoz?Nincs lakása, ahová meghívja?Jó, most sokaknak nincs önhibájukon kívül, de a korkülönbség is nagy.Nekem megfordulna a fejemben, ne akarja-e kihasználni a fiatal lány naivitását.De ha viszont nagyon rendes ember, akkor nem gond.

2012. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Lányodnak van ízlése hallod-e, nála 12 évvel idősebb,piás férfi.
2012. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hogy iszik, az más!Hiába "rendes"ha piás, iszákossal nem lehet hosszútávú, normális kapcsolatot kialakítani.Ezt meg kellene értetni a lánnyal, amíg nem késő.Lehet, azért nincs lakása, mert elissza a rávalót??
2012. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!