Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Szóval fiú vagyok és nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat. Ezt az osztálytársaim is tudják,és mindig aztmondják hogy csicska meg b*zi(Ez egyébként nemigaz, mert a lányokra hajtok nem fiúkra és az öltözködésem se olyan).Meg mondják hogy ezért nem lesz soha barátnőm,meg senki nem fog velem kapcsolatot kialakítani, és mindezt azért mondják mert szeretem az állatokat.(A barátnős rész az lehet igaz, mert még nem volt egy igazi kapcsolatom sem)Bár lehet hogy még fiatal is vagyok hozzá.

Szóval miért csinálják ezt meg miért érzik olyan gáznak a fiu létemre állatbarát vagyok?És igaz hogy emiatt nemlesz kapcsolatom?

Ha rossz kategóriába irtam sajnálom,de nemtdtam eldönteni hogy hova kell.


13/F



2012. jún. 6. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom csak 13 vagy szoval ezen kár rágodni hogy lesz e barátnöd vagy sem mert tuti hogy lesz! csak idö kell amig összejön! A sok gyökér hülyegyerekre meg sz*rni rá gyerekes viselkedésük leirja az inteligenciájukat! Egyébként a csajok jobban csipik az állatbarát srácokat!
2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd csak őket, nincs ezzel gond. Majd ha felnősz úgyis találsz partnert. 13 évesen totál mindegy, hogy volt-e kapcsolatod :) Gyerek vagy még, nincs is rá szükséged.

Szóval nyugi, nincs veled semmi gond. Az osztálytársaiddal viszont annál több. Ne foglalkozz velük.

2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők biztos nagy macsónak hiszik magukat és ahpz nem fér hozzá az állatok szeretete. Am meg előbb lesz neked normális nőd mint nekik. A lányok igenis szeretik ha 1 srác szereti az állatokat. Főleg ugye ha kutyája van mert ugye azokat szereted legjobban. Nekem cicám van és imádom elnézni ahogy a párom elvan vele.

Az osztálytársaid simán csak bunkók és semmit nem tudnak a nőkről

2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
AZ osztálytársaid biztos, hogy a kutyák miatt cikiznek? Aki állatbarát és szereti a kutyákat, az általában jó ember..sőt jobb ember, mint az, akinek fogalma sincs kutyák szeretetéről, tiszteletéről. Ne aggódj, emiatt nem lesz párkapcsolati gondod, csak olyan lányt válassz, aki szintén szereti a négylábúakat..Vannak ilyenek bőven. Lehet célszerű lenne egy menhelyre elmenned önkéntesnek. Ott olyan emberek között lennél, akik szeretik az állatokat, értenek hozzájuk. Sokat tanulhatnál tőlük, lennének olyan barátaid, akikkel hasonló az érdeklődési köröd és lehet, hogy a szerelem is ott talál majd rád.
2012. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan lány is, aki ugyan úgy szereti az állatokat, ahogyan te. Még fiatal vagy azon gondolkozni, hogy nincs kapcsolatod. Előbb-utóbb találkozni fogsz olyan lánnyal, akivel a közös téma az állatok lesznek, ne add fel. Még van időd. Azon meg ne keseregj, hogy csúfolnak. Kezdj el sportolni, mondjuk boxolni, és verd be a képüket. Bár egy igazi sportoló ilyet nem tesz, de próbálj meg feléjük emelkedni, mondjuk tanulásban.
2012. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Persze énis tudom, hogy fiatal vagyok, nincs is ezzel gond.

De azért már kicsit idegesítő hogy mindennap ez megy.Pedig már kiosztottam egy-két fülest, de nem értettek belőle.

Aki mondta hogy menjek menhelyre önkéntesnek:Mennék szívesen csak itt ahol én lakom, se a közelben nem nagyon van ilyen lehetőség :S meg nemtudom hogy ilyen fiatalon alkalmaznának e

Aki a boxolást javasolta:Nem kell boxolás már 3 éve karatézok :)

2012. jún. 6. 16:06
 7/22 anonim válasza:

Az általános- és a középiskola nagyon kegyetlen tud lenni ilyen téren. Sajnos a vagány srácok mindig rászállnak a kicsit csendesebb fiúkra. Ezt sajnos túl kell élni.

Barátnőd biztos, hogy nem azért nem volt eddig, mert szereted az állatokat, hanem mert nagyon fiatal vagy. Ha egy picit idősebb leszel, akkor fogsz olyan lányt találni, aki értékelni fogja, hogy szereted a kutyákat. Én pl. nem is járnék olyan sráccal, aki nem szereti az állatokat.

2012. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én csak olyan emberel tudok egy párt alkotni akik szeretik az állatokat, és nem hiszem hogy egyedül vagyok :)
2012. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló:Milyen vagány srácok?Beszólogatnak de utána begurulok egy pofont lekenek már szaladnak előlem.

Egyébként igen csendes vagyok de ha kell akkor tudok "hangos" is lenni

2012. jún. 6. 16:12
 10/22 anonim ***** válasza:

Az irásodból itélve nincs veled semmi baj...az osztálytársaiddal annál több és sajnos ahogy elnézem mostanában, ez a gyakori.

A menhelyen nem alkalmazott lennél, nem is alkalmaznának, arra gondoltam, hogy hétvégenként, kéthetente ki tudnál menni és tudnál segiteni (örülnének neked nagyon hidd el). Azt irod, nincs a környéketeken menhely...merre laksz? Szinte minden nagyobb városban vannak menhelyek, ha szétnézel a neten, biztos találsz a közelben egyet.

2012. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!