Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim mennyire szólhatnak...

Paris hilton kérdése:

Szüleim mennyire szólhatnak bele 20 évesen abba, hogy mit dolgozzak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,3 hónap múlva elköltözök itthonról suli miatt Pestre albérletbe,és szeretnék valami munkát is találni suli mellett.Egyik barátnőm ajánlott egy éjszakai klubbot, táncosnőt keresnek,de nem erotikus munkáról van szó,csak sima discoba táncosnő .Anyum nagyon összeveszett velem,mindenféle k..nak elhordott,hogy ez már csak egy lépés tőle meg hogy ne merjem elvállalni .. A fizetés pont jó lenne,tudnám fizetni az albérletet + mellé ami még szükséges + közel is van a lakáshoz és a hely is rendes,igényes. Hallgassak anyumra vagy mi legyen,nem tudom eldönteni ??

2012. jún. 6. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bwele nem szólhat,hisz nem ú fog eltartani,önálló nő leszel.

De azt megteheti,hogy szóba se áll veled,nem enged be a házba se.

2012. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezért ne állna velem szóba az nagyon durva lenne...
2012. jún. 6. 16:06
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell nekik elmondani, hogy hol dolgozol. Mond azt, hogy a Tesco-ban vagy éjszakai árufeltöltő. Ennyi.
2012. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Rendes, igényes éjszakai klub... A jó fizetésért csak táncolni kell... Hogy te milyen naiv vagy!
2012. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye te se gondolod, hogy csak táncikálni kell?
2012. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
képzeld ismerek ott több csajt,és igen csak táncolnak! nem erotikus klub de már irtam!!
2012. jún. 6. 16:15
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben nem vállalnám el.Ilyen helyeken valószínű, hogy extra "szolgáltatásokat" is elvárnának tőled.Szerintem inkább dolgozz 2*,3* többet, de normális munkát, ha engedi a sulid. De ne add fel az elveidet.Ne hagyd, hogy (szex)eszközt csináljanak belőled, mert hanem ki fogsz égni.


22 F

2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy. Gondolod, hogy "eldicsekszenek" vele, mivel keresnek olyan jól? És még ha úgy is lenne: éjszakai fennlét után hogy akarsz nappal tanulni, iskolába járni? Jól rágd végig az egészet.
2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csupa jó dolgot hallottál róla, akkor kipróbálhatod. A szüleid jogilag nem tehetnek semmit.
2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belekeveredsz ebbe a körbe, majd rájössz, némi plusz szolgáltatásért még több zsét kaphatsz, még több mindent vehetsz magadnak, nem lesz megállás. Aztán ott tartasz, hogy elvégzed a sulit ilyen jó kis munka mellett, és benne ragadsz, érzelmileg meg egy teáskanál szintjén leszel, egy kiégett riherongy.
2012. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!