Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom visszaél haszon...

A lányom visszaél haszon élvezeti jogaival oly annyira, hogy a személyi szabadságomban és emberi jogaimban is korlátoz. Beteg epilepsziás pánik beteg vagyok de nem vagyok elme sérült és nem szorulok segitségre. Van segitség számomra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 07:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Miért? Mit csinál? Bezár a lakásba?
2012. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
45.éves kis özvegyi nyugdijjas vagyok. sajnos a lányom tévedésből 16. évvel ezelött haszonélvezeti jogot kapott a lakás vásárlásakor, akkor 8. éves volt.nem irták át a kérésemre.ez egy 24nm.-es szoba konyha. bünöző életet él, a lakásban drogeloszto, és illegális Üzleti tevékenység folyik.a közüzemi számlákba nem fizet semmit, de a barátaival itt tartozkodnak és használják azokat. itt fürdik boldog-boldogtalan, mos rájuk, van hogy naponta 3x is megy a mosogép.tévéznek buliznak.az elmult két honap alatt közel 50.ezer villany számlát fizettem ki, hogy legalább azt ne kapcsolják ki. a vizre már megjött a fizetési meghagyás, és a gázt is hamarosan elzárják.a közösköltség is már 80. ezer ft.nál tart.tavaj probáltam birósági uton elvenni a jogot töle, mivel a szomszédok mondták, hogy van ilyen lehetőség. ök is félnek, mert már történt lopás a házban és a bünözö elöéletüek is ki-bejárkálnak a nap bármely idöszakában.a birónö megsem halgatott meg és a szomszédokat akik jöttek volna tanuskodni sem hivta be nem tudni miért?probáltam a rendörségnél polgármesternél, de senki nem segit vagy nem akarnak segiteni. a lányom azt orditota, hogy ha nem tetszik ellehet takarodni innen, megérdemlem, miért irtam rá ezt a jogot. és én mennék, de nincs hova ebböl a nyugdijbol nem tudok albárletet fizetni. mig egyedül laktam itt nem volt semmi baj. 2010.-ben beköltözött elöször a férjével, aztán sorba jönnek mennek a férfiak, és igy korlátozva vagyok abban is mikor fürödhetek öltözhetek hogy meg ne lássanak.a wc használatát is félve teszem nemszeretnék betegséget kapni. kérem szépen segitsenek, mert nem látok ki utat ebből. kata
2012. jún. 8. 07:46
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a leírtak alapján egyetlen lehetőséged a rendőrség.
2012. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel rendőrségen a drogos dolgai miatt, ha szerencséd van, beviszik és egy ideig nyugtod lesz.
2012. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam amit írtál, nagyon durva!

Én feljelenteném a helyedben.

2012. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
probáltam rendörségen is semmi. ezek szerint lassu lelkileg meggyötört halál vár rám. még jogi forumoknak is irtam.hát vigyázzatok magatokra, sziasztok:(
2012. jún. 8. 07:55
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem ha feljelentenéd, hogy drogozik/drogot árul, és k*******dik, akkor biztosan kimennének..
2012. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Add ki albérletbe, és abból a pénzből amit ezért kapsz, fizess egy másik albérletet, ahová ő már nem teheti be a lábát.

[link]

2012. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy ügyvédet, mit lehet tenni ilyen helyzetben. Vannak ingeyenes jogsegély-szolgálatok.
2012. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

"Add ki albérletbe..."


Nem jó, az is a haszonélvezőt illetné

[link]

2012. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!