Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan gyerekek...

Vannak itt olyan gyerekek akiknek, az apja külföldre ment dolgozni? (lent)

Figyelt kérdés
Apukám 2 hét múlva Zürich-be megy dolgozni. Határozatlan időre. Mi a tapasztalatotok? Érzések?

2012. jún. 8. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó,ha kimegy,mert itthon nincs semmi meló,és pénz is rossz.Először furcsa lesz,utána megszokod.Én apukám 1éve kint van,és havonta jár haza.És mindig hoz nekem valamit
2012. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én egy apuka vagyok, aki Frankfurtban melózik, és a gyerekeim meg, otthon vannak....Magyarországon! Nagyon örülnek ennek a helyzetnek, hogy nem vagyok otthon, mert így csak havonta egyszer verem meg őket, amikor hazamegyek....nem pedig naponta! ( csak vicceltem)
2012. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apukám Münchenben dolgozik már másfél éve. Havonta 5 napra jön haza, de nem nagyon érint mert nem vele lakok.
2012. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mi apánk is külföldön dolgozik, Münchenben, 3 hónapot van kint, és 2-3 hetet itthon
2012. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, (19:20as) kicsit szívtelennek tűnik hogy nem nagyon érint, ez azért van mert csak 5 éve ismerem úgy hogy tartjuk is a kapcsolatot. Kiskoromban elváltak a szüleim, én anyukámnál maradtam, ő meg lelépett. Kb 5-6 éve eszmélt fel hogy van neki egy lánya is a nagyvilágban.
2012. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én apám is dolgozott külföldön, Münchenben. Jó volt, mert egyébként egy katasztrófa vele együtt él, alkoholista, borzalom vele együtt lenni.

Mikor nem volt itthon olyan nyugalom volt, hogy azt elmondani nem lehet...nagyon jó volt.

Most viszont újra itthon van...sajnos.

2012. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!