Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hugommal? Kinövi?

Mit csináljak a hugommal? Kinövi?

Figyelt kérdés

13 éves lány húgom van és nagyon arrogáns, akaratos, ráadásul buta is - és nem csak azért mert majdnem megbukott idén.

Egész nap Narutot néz és facebookozik, ráadásul anyám nem tesz ellene semmit. Szüleim elváltak anyámmal élünk, meg nagymamámmal. (azért gyakran megyünk apánkhoz is)


Tehát két szoba van és ha ő anime-t néz akkor alegiás, dührohama van, ha bármit kérdezek tőle, vagy ha kimegyek/bejövök a szobába. Ugyancsak dührohama van akkor is amikor az ajtó nyitva van, csapkod, vergődik ha valami nem sikerül neki, mindenkivel úgy beszél mint egy paraszt.

Igazság szerint apám kedvence így mikor még a szüleink együtt voltak mindig játszáskor is az kellet legyen nála a játékok közül amelyiket akarta, különben sírt és hívta apámat aki természetesen "kisnyuszi"-nak adott igazat, sírt egy kicsit ha nem egyezek meg vele és a "superman apuci" már meg is védte az ártatlan kislányt.


A kérdésem a következő, kinövi valaha ezt a kort, vagy bele kell nyugodjak, hogy ilyen?


Mikor még kisebb volt - nem járt suliba - azon kívül, hogy ha nem tetszett neki valami hívta "szuperaput" - aki még akkor is neki adott igazat, ha ő volt a hibás, mert persze a kicsinek mindent elhisznek - még lehetett vele beszélni, játszani, de amint elsős lett egyre rosszabb lett.

Én 17 éves fiú vagyok, ő 13 éves lány.

Arra is gondoltam - tudom hogy nincs közöm hozzá - hogy a permenstruációs korszakában lehet, mert még nem jött meg neki.



#húg #buta #mi legyen vele?
2012. jún. 17. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos rossz neki, hogy félig-meddig elveszítette az apját, aki eddig mindig pártfogásába vette.
2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdő tini..kinövi, de ha kicsinek is hasonló volt akkor nem eljesen..
2012. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többet kellene közös programot csinálni a szülőkkel kint a szabadban. Nem mindig bent ülni a TV meg a gép előtt.
2012. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,kinövi. A legtöbb amit tehetsz, hogy tényleg nem zavarod,mikor a hülye animékat nézi és facebookozik. Nézd levegőnek....Itt a nyár,legyél kevesebbet otthon vele.
2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem növi ki, esetleg néhány pofon, amit élettől kap, észre téríti.

Elkényeztetett kis maki, majd nagy keserűségek árán rájön, hogy a világ nem körülötte forog.

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi kinövi! Én is ilyen voltam. Most itt ülök az albérletben nyugisan, és tanulok a vizsgáimra. 20/L
2012. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Szia ki fogja nőni, látni is, hogy még mindig gyerekes. És attól, hogy vérezni fog a nunija, még ugyanolyan hisztis lesz, hanem rosszabb, azokon a napokon. Szerintem te nagyon utálod a húgodat, még azzal is próbálod leégetni, hogy biztos azért ilyen, mert még nem menstruál! Nem próbálnád inkább megérteni? Egy kislánynak az apuka a minta, amit később követni akar párválasztáskor. AHogy neked anyukád, még ha tudatosan nem is így teszel. Mit szóltál volna, ha inkább apádhoz kerültek, te meg anyád nélkül maradnál? Te örülnél? Te nem hisztiznél? Fogalmad sincs a női lélekről, egy kislány lelkéről meg végképp nincs. Ez az egész viselkedésminta egy segélykiáltás, és ahelyett hogy itt próbálod befeketíteni, segíthetnél neki érettebben viselkedni, még ha ő egy kis majom jelenleg. Ez a testvérek dolga, gondolkozz el rajta! 17 évesen több eszed is lehetne, már megbocsáss.
2012. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok, de hogy segíthetnék neki? Figyelembe sem veszi amit mondok neki...
2012. jún. 17. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ne oszd az észt neki, csak legyél vele, és mindig mond el, hogy nem helyes a viselkedése. Nem tudom, én nem ismerem neked kell kezelned!
2012. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!