Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám nem akar...

Normális, hogy anyám nem akar elengedni egy helyi 'fesztiválra'? 18l

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz, 18:30-02:00-ig. Lenne felnőtt ismerősöm is, aki ott fog dolgozni. Nem szoktam inni (csak alkoholmentes sört), és taxival jönnék haza. Tudok vigyázni magamra.

2012. jún. 20. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
18 vagy. Felnőtt ember. Úgyhogy ha tetszik anyádnak, ha nem, el kell, hogy engedjen. Más kérdés, hogy csak jót akar neked. Szerintem ülj le vele, mondd el, ezeket, amiket a kérdésben is leírtál, hogy nem iszol és vigyázol magadra. Csak meg fog érteni.
2012. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy elengedne e. Azt mondta, el. Mondtam, hogy 'sokáig' fog tartani, max hajnal 2-ig. Mire ő: akkor nem!
2012. jún. 20. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát még 18 évesen korántsem vagy felnőtt, csak nagykorú. 2-ig én sem engednélek el egy fesztiválra.
2012. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is igazán fesztivál. Helyi DJ-k fognak bohóckodni, és pár ismertebb együttes.


Beérem akkor egy Vastag Csaba koncerttel :( :D

2012. jún. 20. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
18 éves vagy felnőtt ember jogod van elmenni. Az más téma hogy anyukád még vigyázz rád és tényleg csak jót akar neked. De ha elég nagy feszültség lenne belőle meg balhé és nincs hová költöznöd akkor inkább ne menj el ne kockáztass ha nem akarsz bajt magadnak.
2012. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretem Vastag Csabát, de elmegyek, mert szinte csak itthon ülök, alszom. Jó lenne kimozdulni, főleg, hogy életemben nem voltam diszkóban, fesztiválon, sehol :(

Csak kibírom...

2012. jún. 20. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogy jutsz haza, és meddig van kimenőd! Én elengednélek éjfélig, de ha messze van, elmennék érted autóval.
2012. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Anyud helyében én simán elengednélek, de hívhatnál bármikor, ha megunod, hazajönnél, és mennék is érted.


Vagy maradnék bulizni - természetesen jó távol tőled.:D

2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha valahol az ország keleti felében laktok, akkor tutira nem.
2012. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, kedves Kérdező, számomra az a nagyon furcsa, hogy valaki 18 évesen egy ilyen helyre elkéredszkedik... nem ma voltam 18 éves (30 éve), de nálam ez az "elmentem a fesztiválra, valamikor éjjel kettő után jövök" alakban hangzott volna el. (bekalkulálva, hogy utána még dumálok valakivel, hazakisérek valakit, etc, tehát lehet az akár hajnali 5 is... nincs kijárási tilalom)
2012. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!