Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen egy válás után még...

30 évesen egy válás után még mindig a lángoló szerelem után vágyakoznál, vagy beérnéd erős szeretettel?

Figyelt kérdés
Egy új lángoló szerelem, vagy igaz nem vagy szerelmes, de nagyon szereted akivel együtt vagy, jó együtt lenni, ragaszkodtok egymáshoz...?!
2012. jún. 26. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bolond és naiv az, aki a lángoló szerelmet hajszolja. 1-2 év után mind elmúlik, veszít az intenzitásából. Akkor majd minden alkalommal tovább áll?
2012. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem új szerelem miatt lett válás, de akkor nagy szerelemből volt házasság.
2012. jún. 26. 21:49
 3/23 zkriszti3 ***** válasza:
Nagy szerelem= nagy pofon. A szeretetben az egészséged is megtalálod ( testi, lelki ). Lehet, hogy lelki társak vagytok ?
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, tapasztalatból beszélek....
2012. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én 36 éves vagyok. A férjemmel 19 éve vagyunk együtt :-)

Egyátalán nem vagyunk szerelmesek, de olyan kapcsolat van köztünk ami soha meg nem szűnő.

MINDENT megbeszélünk, de tényleg, még azt is hogy ki épp mikor pottyant a wc-n , vagy hogy a munkahelyen a kolléga(nő)-nak/nek mennyire jó az új sérója.. vagy hogy mennyire szeretjük egymást:-)

Sokat szexelünk, és vannak gyengéd pillanataink is, amikor olyanok vagyunk mint egy friss házaspár:-)

Mi egy hete kb. majdnem szétmentünk, de aztán az éjszaka közepén nekiálltuk megbeszélni a dolgokat. Végül arra jutottunk hogy minek dobjuk el ezt a 19 évet, és ezt a tökéletes kapcsolatot. Ráadásul van egy 2 éves picúrunk is akinek szüksége van ránk még jó sokáig.

Mesélnél magad/magatokról? Kérdezhetsz Tőlem bármit, ha úgy érzed tudnék segíteni! :-)

36.N

2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát én egy hülye nő vagyok, de én 30 évesen még bőven a lángoló szerelemre szavazok. Nem is tudom szerelem nélkül milyen szeretet van? Nekem langyos vÍz lenne, ha csak jól meglennék valakivel.
2012. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy jól meglenni valakivel ugyanaz, mint szeretni, társa lenni valakinek.
2012. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, de milyen szeretetről van szó, szeretem, mert kedves és megértő? 30 évesen nekem ennél több kéne, lehet, mert én nagy szerelemmel kezdtem a kapcsolatomat, de 10 év után is még néha beleremegek, ha ránézek. Ha ez egyáltalán nincs, lehet még szexelni se tudnék vele és mindig vágyakoznék erre az érzésre.
2012. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én 21 évesen is az erős szeretetet választanám, szerintem ez 30 éves koromra sem fog változni. :)
2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem testvéri szeretetre gondoltam, ugyanúgy van minden, mintha szerelem lenne, ugyanúgy megvan a vonzódás, remek szexuális élettel.


Szóval a testi-lelki dolgok a helyén vannak, csak éppen nincs remegés egymás társaságában a szerelemtől :)

2012. jún. 26. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!