Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, ami...

Mi volt a legrosszabb, ami megtörtént veled egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi volt az, amit nem tudtál megbocsátani a párodnak, vagy, azt mondtad, jolvan, megbocsátok, de legbelül mindig bánt, amit tett.
2012. jún. 27. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
megcsalt a szemem előtt, megcsókolt egy másik lányt...
2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

- megütött nyilvános helyen

- megcsalt + hazahozott valami jó kis gombás fertőzést is...

Nem bocsájtottam meg, természetesen lapátra tettem....

2012. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Megrángatott, meglopott, és kb. természetesnek vette, hogy ha neki másra kell a pénz, akkor a rezsit fizessem egyedül...Nagyot csalódtam benne a pénzkezelés tekintetében, mert azon kívül egy tündéri ember, de ezt hosszú távon nem bírom elviselni, én ilyen hozzáállású emberrel nem akarok családot.
2012. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

A szemem láttára (!), az otthonunkban (!) csókolózott a legjobb (!) barátnőmmel.

Én teljesen kikeltem magamból, és elrohantam otthonról. Tudtam, hogy nem szabad megbocsátani, de mégis valahol abban bíztam, hogy utánam jön, és legalább megpróbál magyarázkodni.

De nem. ehelyett kihasználva, hogy végre nem vagyok otthon, lefeküdtek egymással. Ezt másnap reggel be is vallotta, valahogy így: "sajnálom, de már olyan régóta rá voltam izgulva a Beára! És képzeld, úgy elélveztem, hogy szinte még hozzám se ért! Szóval gondolhatod mennyire akartam őt..."

Én hálás voltam neki ezért a kegyelemdöfésért. Legalább abban a minutumban megundorodtam tőle, és nem fájt a szakítás, hanem inkább megkönnyebbültem. Mindennek 10 éve, enyém a férjek gyöngye. :)

2012. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

-megcsalt

-a pofámba vágta, hogy azért dob el, mert nincs munkám.


Ez utóbbi jobban fáj, mint a megcsalás.

2012. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Ma 10:27!

Szegény!

A volt párod és a volt "legjobb" barátnőd undorító emberek!:S

2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Az anyjára hallgatva elhagyott sok év után és még nem szakítottunk, de már másnál próbálkozott. Előtte egy héttel még azt mondta szeret és az összeköltözésről beszélgettünk.
2012. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Minden ok nélkül szórakozóhelyen kb 50 ember előtt fojtogatott :( Totál részeg volt, semmire nem emlékezett 5 másodperc múlva.
2012. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
az, hogy elkezdődött..
2012. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Megütött több száz ember előtt,előtte pedig úgy elém köpött az ismerőseim előtt...Sosem fogom tudni neki megbocsátani és senkinek sem kívánok rosszat, de neki szívből kívánom hogy dögöljön meg, vagy kapja vissza hatszorosan ezt az élettől.
2012. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!