Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem jön ki jól a párjának...

Más sem jön ki jól a párjának a testvérének a választottjával? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, már el is jegyzett fél éve. Az egész családjával nagyon jól kijövök, imádom őket, főleg a bátyját. Rettentően jó fej, kedves, aranyos. Május 1 környékén összejött egy lánnyal ő is. Május egyen találkoztunk velük, szokásosan üdvözölt engem párom bátyja puszi-puszi. A barátnője jó pár méterrel arrébb megvártam, hogy végezzen velünk. Nem jött oda bemutatkozni, hiába hívta a párom bátyja(akit legyen ezek után Zoli). Egy hónapja egy családi vacsora keretén belül bemutatta a családnak Zoli a barátnőjét. A barátnője(Kitti) egy falatot sem evett a kajából, fintorogva nézett. Senkihez egy szót sem szólt. Persze, gondoltam zavarban van. Segítettem elmosogatni anyósnak, majd kimentem az udvarra Zolihoz és Kittihez. Zoli aranyosan mondta, hogy "na magatokra hagylak, ismerkedjetek". Leültem a hintaszékre, a csaj tovább állt. Kérdeztem, hogy hány éves stb stb.. mindenre maximum két szavas választ kaptam. Próbáltam kedves lenni vele: " Zavarban vagy? Ne aggódj, először én sem oldóttam könnyen, de nagyon jó fejek a szülők is.." erre gorombán közbeszólt, hogy "Chh.. honnan veszed, hogy zavarban vagyok?" és bement Zoli után. Én mint akit pofán vágtak álltam és bámultam tovább.


Azóta összefutunk anyóséknál, soha senkihez egy szót sem szól, húzza a száját, a kutyára rámondta, hogy "mocskos eb". Akárki próbál egy szót is kihúzni belőle flegmán reagál.

Tegnap véletlen neki mentem kicsit, erre a legjobb indulattal sem nevezhető kedvesnek, ahogy lereagálta " Figyelj már te, micsinálsz' már? Ahh..elegem van belőled" Ezt rajtunk kívül senki nem hallottam. megkérdeztem még aznap Zolitól, hogy megbántottam e a Kittit valamivel? De nem tud róla.

Erre ma meséli párom, hogy(szülőknél ebédelt, én maradtam itthon, mert 20 percenként hánynom kell :S) a csaj felhozott engem témába, hogy "annyi idétlen és életképtelen" meg egyéb szép jelzőket, amit se párom, se Zoli és a szülők sem hagytak.


Miért ilyen a csaj velem? Alig egy évvel idősebb mint én. Ezelőtt soha nem találkoztunk. Más volt így vele?


2012. jún. 28. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez a csaj egy idétlen elkényeztetett liba! NE törődj vele! Ahogy én elnézem, nem sok jót jósolok a kapcsolatuknak.....

"kitúrni" úgysem tud mert mint mondod a család védett téged, senki nem fogja sokáig tolerálni a dolgot. Én a párom tesójának férjével jól elvagyok, nincs gondunk egymással..... Már a lagzijukon kis sógornőjének hívott pedig még semmit nem tervezünk a párommal.


Ne törődj vele. De azt tudd nem neked kell szeretni, ha a párod tesója ilyennek fogadja el, te csak kerülni tudod őt.....

2012. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Neked ez ne jelentsen problémát.

Ha a Zoli szereti, és a szülei elfogadják Kittit, akkor vagy fogadd el te is, vagy ne foglalkozz vele.

Nem lehet, hogy inkább féltékeny vagy?

A fiótesóknak gyakran hasonló az ízlése. Téged már megszoktak, és most friss husi jött a házhoz. Gondolom bejön a barátodnak is.

2012. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok féltékeny. :) A szülők is eléggé furcsállóan néznek az Kittire, páromnak pedig kifejezetten nem jön be, sem a külső, a belső pedig őt még inkább taszítja.

Persze, tudom, nem nekem kell szeretni, de valahogy kedvem elmegy az össze családi összejöveteltől, mert már látom előre, hogy kitti hogy húzza a száját. Pedig eddig nevetéssel teliek voltak, most meg mindenki csak ül és néz ki a fejéből, hogy merjen e szólni a csajhoz vagy sem.


Zolin is látszik, hogy eléggé rosszul esik neki, hogy a csaj ennyire hideg, pláne a szüleivel.

2012. jún. 28. 17:35
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

2. vagyok

akkor meg tojj rá :)

Idővel győz a falkaszellem. Ha nem odavaló, akkor ezt ő is érezni fogja, és önkéntelenül ti is éreztetni fogjátok vele.

Addig tarts ki.

2012. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom mi jól kijöttünk egymással.Sőt körülbelül ha úgy voltunk ott, hogy hétvégén ott aludtunk akkor utána folyton együtt jöttünk haza...:) Szerintem ez a csaj kettyója, ne törődj vele :)
2012. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jó személyiségű a csaj, ennyi.

Két verzió van: vagy Zoli is rájön és nem lesz hosszúéletű a kapcsolat, vagy ő ennek ellenére is szereti, akkor igyekezd kerülni a lányt, feleslegesen ne akasszatok bajszot.


A párod nem beszélt a bátyjával, hogy mi fogta meg a lányban? Mert ezek szerint nem a modora.

2012. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, erről még nem beszéltek, de jó ötlet, hátha a válasza alapján kicsit mi is megkedvelnénk vagy nem :D
2012. jún. 28. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, lapát lesz ebből úgyis, ha Zoli nem totálisan barom. Én amúgy még elküldtem volna a halál péniszére, hogy mi a búbánaat baja van, vegyen vissza magából.
2012. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én azért nem küldtem melegebb éghajlatra, mert nem csak a megsértett önérzetemet vettem figyelembe, hanem Zolit is. :) De ha ne adj isten még egyszer összetűzésbe kerülök vele, lehet nem fogom szó nélkül hagyni.
2012. jún. 28. 18:50
 10/14 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok ahogy te,ki nem állhatom,párom tesója éppen mielőtt mi összejöttünk volna azelőtt 2 hónappal jöttek össze,ők 30.-as korúak,én 19,párom 30.És össze vissza hazudozik,hogy facen nekem irogat és én nem írok vissza egy rohadt levelet nem kaptam tőle,szemembe mutatja a szépet a hátam mögött meg kibeszél.De az a jó mi alig találkozunk,csak ünnepnapokon.
2012. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!