Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs kit...

Mit csináljak, ha nincs kit szeressek?

Figyelt kérdés

Nincs tesóm, nincs barátom (soha nem is volt), nincs barátnőm (a gimiben volt 1-2 lány akivel jóban voltam, de messze nem voltunk azok a "legjobb" barátnők, velük viszont mióta leérettségiztem megszakadt a kapcsolat).

Szüleimtől nem kaptam soha semmi szeretet, csak azt hogy mindenki más jobb nálam, tehetségtelen, csúnya stb. vagyok. Egyáltalán nem szeretem őket.

Háziállatom sincs.


20/L


2012. jún. 29. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeresd magad. Utána egyre több szeretni való ember lesz körülötted.
2012. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%

Mindenképpen vegyél/szerezz egy háziállatot. Az segíteni fog, ebben biztos vagyok. És kezdj el magaddal törődni, ha úgy érzed van mit fogynod, járj el futni/kondizni/stb, és táplálkozz egészségesebben. Ápold magad, legyen szép a körmöd, fest ki magad ( elég egy kis szempillaspirál, szemceruza is), csavard be, vagy vasald ki a hajad, szerezz be divatos cuccokat, egyszóval újítsd meg a külsőd. Ha ezzel megvagy, hozd rendbe magad belül is, ha jobban nézel ki, jobban is fogod magad érezni, magabiztosabbnak. Mielőtt bármit csinálnál, írj blogot, vagy beszélgess az állatkáddal, vagy valakivel, hogy megtudj nyílni. Senki nem szereti a zárkózott embereket, gondolom te ilyen lehetsz. Miután már ezeket megcsináltad, utána menj el otthonról. Buliba, sétálni (mondjuk a kutyáddal, ha azt szerzel be), könyvtárba, ilyen helyekre. Ha megvan azoknak a régi ismerőseidnek a száma, hívd fel őket, hogy menjetek el sétálni, vacsorázni, moziba stb. Add magadból a maximumot, lássák, hogy megváltoztál a pozitív irányba, nyíltán és barátságosan viselkedj. Ha jó fej vagy, akkor máskor is igent fognak mondani a találkákra. És akkor már ki is építetted a baráti köröd.

Amúgy kíváncsi lennék rád, elküldhetnéd privátban az msn címed :)

2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs háziállatod akkor vegyél (: az állat a legjobb pszichológus
2012. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vegyél háziállatot. Akkor csak még jobban begubózol, mert lelkiismeret-furdalásod lesz, ha nem foglalkozol vele. Márpedig minél több ember között kéne, hogy töltsd a szabadidőd.

Ha olyan helyen laksz, ahol nincs sok fiatal, amint tudsz, költözz el egy nagyvárosba, ott már munkahelyen, bárhol ismerkedhetsz.

Interneten is könnyebb barátokat találni, ha pl. Pesten laksz, ott rögtön tudtok találkozni személyesen is.

2012. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pláne kutyát ne vegyél. A kutyának lelke van, megviseli, ha eldobják. Ilyet nem szabad tenni. Te pedig bizonyára költözés előtt állsz, csak nem fogsz örökké a szüleiddel lakni, akkor sem lenne normális dolog, ha normálisak lennének. Ha pedig nem sikerül azonnal saját tulajdonú lakásba költöznöd, albérletben nemigen preferálják a kutyát. A szüleidnek sem fog kelleni. Akkor mihez kezdesz? Egy kutya sokszor 12-14 évig is él.
2012. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek barátkozz meg azzal, hogy egy értelmes, szeretni való lány vagy. Ha ezt elhiszed magadról, mások is el fogják hinni, és akkor lesznek barátaid is. Én nem javaslom a netes ismerkedést, mert rengetegen csak szexkapcsolatot szeretnének és mivel fiatal vagy, könnyen átvághatnak.
2012. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Épp ez a gond, hogy magamon kívül nem szeretek senkit sem. És már ott tartok, hogy soha nem is fogok tudni, mert alkalmatlan vagyok rá...


Háziállatot nem tudok venni, mert 1. szüleim otthonra nem engedik, 2. napi 10 órát vagyok távol (munka).

2012. jún. 29. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:

"nincs barátom (soha nem is volt)"


Ugye nem kell elmagyaráznom, hogy egy 20 éves lánynak mennyire nehéz barátot találnia? Még ha annyira csúnya is vagy(amit kétlek) százezer százalék, hogy találnál valakit aki mindent megtenne érted. Habár a gyakorikerdesek nem egy ismerkedős oldal, de akár még itt is találhatsz valakit. Jó persze IRL mégis romantikusabb ismerkedni tudom, de valahol el kell kezdeni. :)

2012. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Én nem javaslom a netes ismerkedést, mert rengetegen csak szexkapcsolatot szeretnének és mivel fiatal vagy, könnyen átvághatnak."


Netes ismerkedésen már túl vagyok, és mit ad isten, PONTOSAN így van ahogy leírtad.

2012. jún. 29. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem egy kutya pont azért lenne jó, mert feltétel nélkül szeret. Ugyanakkor hatalmas felelősség, mert tényleg sokáig élnek, el kell látni, sétáltatni, stb. Ha a fővárosban laksz, azért is lenne jó választás, mert sok kutyás közösség van, és egyből találhatnál néhány embert, akikkel a kutya miatt összejárhatnál. De tényleg kalkuláld bele a kutyát a jövődbe is. Még a macska is jó lenne, de pl. egy tengerimalac vagy egy hörcsög már nem olyan... Persze nekik is van saját személyiségük, szerethetőek, de közel se adnak annyit, mint egy kutya vagy egy macska. Olvass önismereti könyveket, vegyél pár olyan ruhát, amiben igazán szépen érzed magad, és fogadd el magad úgy, ahogy vagy! Amíg nem vagy rendben magaddal, mások se fognak tisztelni, becsülni.
2012. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!