Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy túlságosan...

Mért van az, hogy túlságosan szeretem az embereket, és feltétel nélkül megbízom bennük? Nem akarok ilyen lenni, sokan visszaélnek vele párkapcsolatban is, és a barátaim is.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert naiv vagy. én is alapból hiszek bennük, de ilyenkor mindig eszembe jutattom ekkor hogy a világon semmi sincs ingyen. szinte mindig akar vlki vlmit. sajnos neked kell megtanulni tartozkodobnak lenni. a barátok biztos barátok. nekem kb 4-5barátom 25éves koromra. de ők olyanok akikben bizom is. a többit csak ismeretségnek hívom.
2009. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is naiv vagyok,mint te.Ha nekem kell segítség,csak vigyázni mondjuk a 2 éves kislányomra,hogy eljussak egy hivatalos helyre,senkim nincsen,de bezzeg engem mindig mindenki megtalál.Tanulj meg nemet mondani,most én is ezt gyakorlom.Egy ismerősöm nagyon kihasznált az utóbbi időben,és most ő van besértődve,mert nemet mondtam egy szívességkérésére.Nem szabad mindenkiben megbízni.Én 27 éves vagyok és rájöttem,hogy önmagamon kívül senkiben nem bízhatok meg 100%-an.Sajna ez van.
2009. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, mint az előző válaszolók. Engem is kihasználtak régebben. Magántanár vagyok és ismerősöknek ingyen vállaltam a tanítást, ők cserében az úton sem ismertek fel. NEM-et kell mondani, ez van. Vannak olyan emberek, akik olyan ügyesen ki tudnak bújni dolgok alól, nem tudom, hogy hogyan. Sajnos nekem sem megy ez könnyen, de már nem vállalok senkit ingyen. Én is pénzért tanultam gyerekként. Nem jó túl kedvesnek és jónak lenni, azt nem értékelik, sőt.
2009. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy gondolj arra hogy az ember alaptermészete az hogy önző. mindenki előbb a saját és barátai biztonságát teremti meg.
2009. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!