Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a rossz ember,...

Most én vagyok a rossz ember, mikor ő tette tönkre az egész életemet?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem akartam gyereket, ezt párom is nagyon jól tudta, mégis "véletlenül" terhes maradt, én meg fizethetem egész életemben a gyerektartást. Én is hibás vagyok, hogy elhittem neki, hogy bevette a gyógyszert, de ez nagyon tisztességtelen, szánalmas dolog amit csinált. És most én vagyok a rossz, pedig tudta nagyon jól, hogy nem akarok gyereket, sem most, sem a későbbiekben. Ha ő ennyire gyereket akart, akkor miért nem hagyott el engem, és kezdett olyannal aki akar? És még ő volt megsértődve, hogy kiraktam a lakásomból, amihez neki semmi köze.
2012. júl. 3. 19:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Micsoda céda!Részvétem. Remélem nem vagytok házasok, így a vagyont nem tud lenyúlni. Én nem fizetnék semmit, apaságot sem ismerném el,
2012. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok.
2012. júl. 3. 19:54
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

#1, ha meg az anyuka kéri az apasági vizsgálatot, és a kérdező az apa, akkor a gyerektartás mellett, még a jó drága vizsgálatot is fizetheti.

Örök tanulság, ha nem akarunk gyereket, akkor magunk gondoskodjunk a védekezésről, és ne a másikban bízzunk.

2012. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos,ma nagyon sok nő ilyen tisztességtelen. Csak a férfit akarják "lenyúlni". Biztos,hogy tiéd a gyerek? Ilyen nőtől minden kitelik!
2012. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Jah,csak egy ilyen évekig eltart. Ezzel íratják alá a papírt amit mondasz. Az ilyen akkor sem normális ember.
2012. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%

Ez gáz, mert egyrészt teljesen igazad van. Másrészt viszont most ott lesz az a gyerek, aki semmiről sem tehet. :(

Az a nagy helyzet, hogy a pasiknak számolnia kell azzal, hogy egy gyerek becsúszhat védekezés mellett is akár, és ugye megtörténhet ez a kedves kis átverés is. Gyakorlatilag a 100%-os védekezés az, ha nincs szex.

Szóval, igazad van, de azért ne a gyereken állj bosszút úgymond, ő nem tehet semmiről. Ha már lesz, hát lesz. Valahogy talán meg kellene oldanod ezt.

Azért örülök, hogy van még pasi, aki tényleg nem akar gyereket, mert nőként én sem, és a frász kerülget pl. a fenti balesetek bekövetkeztétől.

2012. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen biztos, hogy direkt esett teherbe? Nincs 100%-os védekezési mód az önmegtartóztatáson kívül, így sajnos benne van a pakliban. Azonban, ha valóban direkt esett teherbe, az elég gusztustalan húzás. Ugyanakkor ott van egy gyerek, aki semmiről sem tehet, így szerintem az a minimum, ha fizeted a gyerektartást, erre a törvény is kötelez, teljesen jogosan (hisz a te felelősséged is, hogy megfogant). Máskor részesítsd előnyben az óvszert, így biztos lehetsz benne, hogy nincs trükközés!
2012. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Ha tisztában volt vele hogy nem akarsz gyereket,akkor gondolom számolt azzal is a nagy kétségbeesésében, hogy egyedül is vállalja a gyereket.Szóval ne vedd a nevedre a gyereket és ennyi.
2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
16%
8-as vagyok:természetesen csak vicceltem :)
2012. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
36%

" Nincs 100%-os védekezési mód "

miért ne lenne??


Én 20 éve fogamzásgátlót szedek és eddig még egyszer sem estem teherbe

De ha a párom a kapcsolat kezdeténél megmondja,hogy neki SOHA NEM KELL gyerek akkor vagy tatom magam ehhez,és elfogadom, vagy szakítok vele és olyan férfit keresek akinek kell gyerek. Ha elfogadom a döntését,és ennek ellenére véletlenül teherbe esem akkor vagy elvetetem mint nem kívánt terhesség vagy egyedül vállalom a felelősséget,és nem kényszerítem a férfit arra,hogy apa legyen. Nem kényszerítem sem lelkileg sem anyagilag..

2012. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!