Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám idén lesz 39 éves. Én...

Anyukám idén lesz 39 éves. Én 13 vagyok. Tetszeni fog neki anyák napjára: dezodor (mivel nincs neki), kávé, stb? Vagy ha nem akkor mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl drága, de nem is szeretném sajátkezűleg csinálni :)
2008. máj. 2. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem virágnak jobban örülne, bár ezt te tudod. Virágboltban lehet kapni nagyon klassz úgynevezett mininövényeket. Én egyszer ilyet vettem, kb 3 darabot ( 200 ft/db) amit beültettem egy szép kerámiatálba. Mai napig szépen növögetnek. Kb 1500 ft-ból megoldottam a dolgot.
2008. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a te korodban azt csináltam, hogy a rádióból felvettem sorban anyu kedvenc számait kazettára, és rajzoltam neki egy szép borítót. Persze ez 12 éve volt, azóta fejlődött a technika :)

De csinálhatod pl hogy letöltöd a kedvenceit aztán kiírod CDre, csinálsz neki borítót.

Így csak félig-meddig SK ajándék, és személyes. Az én anyukám tutira örülne neki még most is, idén lesz 41.

2008. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Sztem ez a dezodoros ajándék dolog nem valami frankó Anyák napjára, bocs. A többiek jó tanácsokat, tippeket adtak.
2008. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, egy nagyon szép szöveget írtam neki angolul, díszes betűkkel:)
2008. máj. 5. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!