Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Anyukám idén lesz 39 éves. Én 13 vagyok. Tetszeni fog neki anyák napjára: dezodor (mivel nincs neki), kávé, stb? Vagy ha nem akkor mit vegyek neki?

Ne legyen túl drága, de nem is szeretném sajátkezűleg csinálni :)

2008. máj. 2. 13:40  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Szerintem virágnak jobban örülne, bár ezt te tudod. Virágboltban lehet kapni nagyon klassz úgynevezett mininövényeket. Én egyszer ilyet vettem, kb 3 darabot ( 200 ft/db) amit beültettem egy szép kerámiatálba. Mai napig szépen növögetnek. Kb 1500 ft-ból megoldottam a dolgot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. máj. 2. 14:14 Privát üzenet

Én a te korodban azt csináltam, hogy a rádióból felvettem sorban anyu kedvenc számait kazettára, és rajzoltam neki egy szép borítót. Persze ez 12 éve volt, azóta fejlődött a technika :)

De csinálhatod pl hogy letöltöd a kedvenceit aztán kiírod CDre, csinálsz neki borítót.

Így csak félig-meddig SK ajándék, és személyes. Az én anyukám tutira örülne neki még most is, idén lesz 41.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. máj. 2. 14:40 Privát üzenet
Sztem ez a dezodoros ajándék dolog nem valami frankó Anyák napjára, bocs. A többiek jó tanácsokat, tippeket adtak.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. máj. 3. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már megoldottam, egy nagyon szép szöveget írtam neki angolul, díszes betűkkel:)

# 4/4Időpont 2008. máj. 5. 10:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Levelezek valakivel, de még nem láttam hogy néz ki. Félek, hogy nem fog tetszeni?
Anya holnapi szülinapjára írtam egy verset, hogy tetszik? Félek, hogy csúnya és nem fog neki tetszeni (? )
Anyák napjára só-lisztgyura figurákat szeretnék készíteni anyának. (Biztosan tetszeni fog neki. ) Milyen alakzatokat csináljak?
Hogyan kezelnéd ha az egyik családtagod, aki veletek lakik és majdhogynem ti tartjátok el, kezd nem tetszeni a viselkedése?
Szerintetek tetszeni fog nekik? (inkább fius édesanyák)
Amikor öregek lesztek akkor úgyanúgy fog tetszeni a férjed/ feleséged vagy a párod ahogy megismerted? (fiatalkorában).

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!