Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek az apukám születésn...

Mit vegyek az apukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
ő majdnem 50 lesz, én 16 vok, és nemtom mit tudnék neki venni, mer ami kell azt megveszi magának, hülye felesleges ajándékokkal pedig már tele van a polca...
2008. máj. 2. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem keszitessz neki egy tortat? Vagy ha szeret pecazni, v. barmilyen sportot uzni, menjetek el egyutt egy napra. Toltsetek egyutt olyasmivel amit mind a ketten szerettek csinalni - de foleg Edesapad.

Ajandekkal nem lehet potolni a szeretetet.

Szerintem a legszebb ajandek: az ido amit annak adunk akit szeretunk toltsuk el az akarhogyan is.

MAs kerdes, hogy vannak emberek akik csak materialisan kepesek gondolkodni es erezni. Abbol amit leirtal, Apud biztos nem ilyen.

2008. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, cd, dvd, szép toll, illatszer, ruhanemű, ha pl szemüveges szemüvegtok, stb.
2008. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret barkácsolni, akkor valami kisgépet is vehetsz.
2008. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem is mindig sok a problémám. A tortasütés nagyon jó ötlet, a neten klassz, egyszerű recepteket találsz. Én apunak karácsonyra pl rejtvénykönyvet vettem és csokit, mert imád rejtvénytfejteni. Nagyon örült neki. De ha szeret olvasni, akkor egy jó könyv is megoldás lehet. Mondjuk én minden problémára a könyvekben látom a megoldást :D
2009. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!