Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám teljesen megőrült....

Anyukám teljesen megőrült. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ekezet nelkul irok mert telefonrol vagyok..Az a helyzet, hogy mar 2eve azon megy a vita, hogy a kutyam nem szobatiszta. Azota mar teljesen az (mikor elmentunk itthonrol masfel napig kibirta). Regen nem voltam felelossegteljes gazda, volt hogy kibujtam a setaltatas alol.. Ez megvaltozott. De anyukam meg mindig ugy latja en vagypk a hibas ha a kutyam be wc-zik. Ha az uzletunkbol eszik fel valamit ami elrontja a gyomrat es hasmenese lesz akkor is en vagyok a hibas, ha mar megvolt a napi 3-4 setaltatas.. Igy volt ma este is. Du megneztem egy filmet kivittem a kutyamat majd meg 2-t megneztem (szerei banat de ez nemlenyeg..), segitettem takaritani, pihentem, majd gepeztem. Anya mondta kiviszi O a kutyat. Erre kb 1 oraja befosott anyam parnajara. Egybol velem kezdett wel ordibalni, utott kb egyfolytaban (tudjatok, ahogy szokas a gyereket nevelni, mert igy biztosan okosabb lesz, es jobban erti a dolgat. aha.. Egyebkent 12eves korom ota kb ut szoval mar megse erzem.) aztan h takaritsam fel. Elkezdtem , hiszen en kutyam.. Mikozben csinaltam szidott hogy mekkora egy idiota vagyok es egyeb tragar szavak. Aztan h szamitogep fuggo vagyok.. Ha megegyszer meglatja, hogy gepezek szetveri afejemen, azse erdekli, hogy bortonbe kerul. Szetloccsantja az agyamat, meg fog olni.. Ezt ismetelgette 4x-5x. azt elfelejtettem, ezelott:Elkezdett rangatni, olyan erossen, hogy vegul veletlen megfejeltem az orrat, erre ott mondta nekem , hogy tudja mekkora egy szemet vagyok (es egyeb tragar szavak..) biztosan direkt csinaltam.. Mondom nem, te kezdtel el rangatni.. Erre megint szidott. Na ezutan jott a meg foglak olni dolog. Ennel annyira kiborultam, hogy bezarkoztam a szobamba.. Majdnem ram torte az ajtot, kozben azt hajtogatta hogy ilyen meg olyan vsgyok, banja hogy megszult egy ekkora idiota, gyogyos egy szemet gyereket..es erre en megmondtam neki, mostantol nem tekintem anyamnak.


14/L


2012. júl. 6. 01:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

hmmm.

fogaskérdés.

de szerintem a kutyád érdekében tűrnöd kell.

2012. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A KUTYÁD ÉRDEKÉBEN TŰRNÖD KELL???


Na ne már, ne vegyük már előbbre a kutyát egy 14 éves lánynál, akit üt-ver-fenyeget az anyja...


Egyébként: apud? Nagyszülők? Én biztos nem tudnék együtt élni egy ilyennel.

2012. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Vegyél anyádnak nyugtatót, magnéziumot és b vitamint és add be neki valahogy minden reggel! Nekem bejött! Lehet, hogy anyukádnak nagyon stresszes a melója és rajtad vezeti le a feszültséget.
2012. júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem merek szolni.. Most kerultem be a varos legerosebb gimnaziumaba, sokat kuzdottem erte. Mamam a varosban lakik, hozza nem tudok menni.. Tobbi rokonom 200km-rel arrebb....
2012. júl. 6. 02:36
 5/22 anonim válasza:

mert szerinted egy 14 éves mit tehet?

kaparja véresre a csempét?

esetleg a földhöz veri magát?

talán toporzékoljon?

2012. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, stresszes. Mindig rsjtam vezeti le. Regen amikor 12eves voltam vett be, es mindigmondta, hogy ez is miattam van, milyen gyerek vagyok.. Pedig eskuszom, nem voltam en sose olyan rossz..
2012. júl. 6. 02:38
 7/22 A kérdező kommentje:
12eves koromtol 1-1.5 evig depresdzios voltam napi 2x ettem, de keveset.. Szerintetek?? eletkedvem 0 volt, csak fekete, es szurke ruhaban jartam... Mint aki gyaszol. Aztan Egy ideig javult a helyzet akkor megint jo volt a kedvem nem veszekedtunk annyit.. De most megint.. Katasztrofa. Faraszto elni.
2012. júl. 6. 02:42
 8/22 anonim ***** válasza:

14 évesen el kell tűrni, hogy verik?

Rendőrség, gyámhatóság, rokonok???

2012. júl. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon egyszerű: Ne legyél betojva, igenis merj szólni.

Nagyon jó dolog a város legjobb gimnáziuma, de ha kikészít és depresszióssá tesz, akkor az EGÉSZ életed tönkremegy.

Jó gimnázium máshol is van...

2012. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem merek szolni..:( szeretem anyukamat az a baj...meg igy is hogy ver. O sok mindent megtesz eRtem, de ezalatt a par ev alatt lelkileg teljesen leamortizalt. Ajandekkal ezzel azzal ezt nem lehet helyrehozni.. Szolni viszont nem mernek senkinek..
2012. júl. 6. 02:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!