Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy a...

Mennyire fontos, hogy a házastársaddal vagy akivel együtt jársz, tudjatok gyerekek lenni egymás mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akkor is boldog lehet az ember, ha csak felnőttként viselkedik egy kapcsolatban és meghagyja az effejta "élvezeteket" a gyerekeivel vagy tényleg fontos, hogy le tudjunk menni gyerekbe a társunkkal?
2012. júl. 11. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hiszen nem lehetünk állandóan komolyak. Van, aki ezt igényli egy kapcsolatban, van, aki inkább azt várja el a párától, hogy korához illően viselkedjen. Én a párommal szeretek viccelődni, nevetni, stb... Persze, nem ez megy állandóan, de nem árt elengedni magunkat a másik előtt. Előző kapcsolata pont azért ment tönkre, mert volt párja szerint nem volt elég felnőttes.

Vele is lehetett poénkodni, de amit szeretett volna, nem tehette meg, barátaival nem hülyülhetett egy pofa sör mellett, mert az a tinédzsereknek való... Szükség van néha ennyi szabadságra a felnőtteknek is


24/N

32/F

2012. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos...de a komolyság is....attól függ abban az adott pillanatban melyikre van szükség...
2012. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ava87 ***** válasza:
100%
Ezt így még nem fogalmaztam meg magamban, de tény, hogy egymás között iszonyú idétlenek tudunk lenni :D Ezt egyébként kimondhatatlanul szeretem is a férjemben, mert alapvetően egy elég komoly személyiség, elég nagy a kontraszt, amikor elkezd "dedózni" :)
2012. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán a legfontosabb egy kapcsolatban. Nagyon játékos, bolond ember vagyok, szeretek 'hülyeségeket' csinálni, eddig ezt egy párom sem tolerálta, de a mostani barátom tök hasonló, és így szeret.
2012. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon. Szeretem,ha valakivel lehet viccelődni,én is belül egy nagy gyereknek érzem magam,mindennek tudok örülni.Alapvetően optimista,derűs ember vagyok szerintem ez együtt jár a gyereklélekkel.Egy fapofával biztos nem lennék túl boldog,a mostani párommal 3 év után is annyira debilek tudunk lenni egymás közt,hogyha valaki látná orvost hívna hozzánk:D Dehát kell egy kis hülyeség,anélkül baromi unalmas az élet
2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nekem fontos...vagyishat fontos,nem fontos,valahogy ez jon magatol. Mi nagyon jokat szoktunk nevetni,es szerintem ez valahol jot tesz a kapcsolatnak. :)))
2012. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én is szoktam hülyéskedni,gyerekeskedni,és a mi kapcsolatunkban is fontos.A párom tud komoly is lenni,de viccelődünk eleget :) Szerintem fontos.

22N

24F

2012. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Számunka nagyon-nagyon fontos.

Rengeteget nevetünk együtt a párommal, sokat bolondozunk, játszunk, hülyéskedünk stb.

Nem is tudnék rossz értelemben "komoly" emberrel együtt lenni, nem tudnék mellette önmagam lenni.

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, mert ha abból indulok ki, hogy amikor szerelmes vagyok, akkor gyereknek érzem magam félig-meddig... a szerelem meg eleve alapja a kapcsolatnak, szóval igen, fontos.
2012. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen fontos, s jó a nem megszokott vis amit elvárnak-tól, kicsit eltérni, bárhol is legyünk. Jó a másikat megviccelni, szívatni, játszani, ha a szitu olyan. Tudunk komolyak is lenni, ha kell. Nagyon szeretjük egymást!
2012. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!