Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 6 honapos kisfiam, és...

Van egy 6 honapos kisfiam, és ma mégis olyan szomoru vagyok ezen a napon, anyàknapjän.. mit tehetnék?

Figyelt kérdés
kisfiam 6 honapos,együttélek a pärommal is,aki az apukäja.bevallom elvärtam volna hogy valamit ma "odabök"nekem a pärom..legaläbb egy sima "boldg anyäknapjät"de nem tette.szomoru vagyok ez miatt,nagyon.ugy elvette a kedvemet hogy itthon teszek veszek,mosogatok,és nem is nagyon beszelgetünk-.pedig nem felejtette el mert még mondtam is neki hogy anyunak irok egy smst mert anyäknapja van.(én külföldön élek,ezert nem megoldott anyummal a szemelyes tali).bevallom.värtam volna legaläbb egy olyat minimum hogy elmegyünk kirändulni,sétàlni vagy bänom is én hova...de programounk ma egyett....mondtam ezt is a päromnak hogy mi lenne ha elmennénk ma v.merre.ma sok dolga van,ha végzett akkor jo..ez rendben is van.de akkor végzett mikor 2 ora volt délutän,és a nap is elment ,éS hüvösödik az idö,elötte meg kb 24 fok volt:(:(:(:(nekem igenis fontos lett volna ez a nap,nagyon is!hisz ez az elsö "anyäknapja"nekem az életemben amikor anyuka vagyok.valamit irjatok kérlek,hogy hogyan dobhatnàm fel a kedvem vagy bärmi:(.ugy készültem erre a napra mär honapokkal ezelött ugy värtam hogy :de jooooo elsö anyäknapja vagy névnap vagy nekem szülinap avgy akämi ugy hogy van a kisfiam-.éS ma meg minen olyan rossz:(:(:(:
2008. máj. 4. 14:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Nagyon sajnálom, hogy így érzed magad, meg tudom érteni. Nekem a Karácsonyom volt ilyen, az első a közös otthonunkban együtt a párommal, és semmi sem volt olyan, ahogy elképzeltem. Végigbőgtem az ünnepet. Ne haragudj,hogy nem tudok semmi tanácsot írni, nekem ez jutott eszembe. Remélem, valaki tud írni valami okosat.
2008. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem baj,ennek is örültem hogy irtäl,aranyos vagy,köszönöm
2008. máj. 4. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak nézz rá a kisfiadra! Mit látsz a szemeiben? Biztosan azt mondaná, ha tudna beszélni, hogy "Szeretlek Anya!!!"

A párodnak meg valószínűleg még le sem esett, hogy téged is fel kellene köszönteni, mert amint írtad ez az első anyák napja számodra, még neki is meg kell szokni! Egyébként meg férfiból van!

Ölelgesd meg a kisfiad, és biztosan jobban fogod magad érezni!

Fel a fejjel!

2008. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nikcsi ***** válasza:
94%

Szia!

Hasonloan az elso hozzaszolohoz en is teljesen aterzem helyzeted. Az en parom sincs a toppon unnepek teren, es nem azert mert nem vagyok fontos neki, hanem mert ferfibol van. :) En meg "csak" kismama vagyok, de kotve hiszem hogy fel leszek koszontve, bar meg nincs vege a napnak. :) Aztan meg ki tudja, lehet hogy meg a tied is eszbe kap. Ha meg nem, ne keseredj el, ha a hetkoznapokban egyebkent rendes, aranyos veled es szeret, akkor azert elnezheto neki hogy megfeledtkezett errol az unneprol. Valoszinu hogy nem tudatosult meg benne a jelentosege, szerintem finoman emlekeztesd majd ra, hogy neked ez igen is fontos es jolesne ha legkozelebb gondolna rad. Szoval fel a fejjel! Sok boldogsagot a kisfiadhoz!

2008. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is csak figyelmetlenség a párod részéről...Ő nem úgy működik mint MI nők...neked természetes lett volna, ha egy csokor virággal hazaállit, és azt mondja "boldog anyáknapját édesem",végül is nem te vagy a párod anyukája-szerintem igy gondolhatná a férjed... ő "pasiból van" szerintem át sem gondolta ez mennyit jelenhet Neked, nem hinném, hogy szándékosan akart megbántani...meglátod majd a fiad felköszönt:)
2008. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt tudom mondani, amit az egyik hozzászóló:

Nézz a kisfiad szemébe! Ott van a köszöntésed, hidd el!

Az én fiam másfél éves, az apja nincs velünk. De ma minden ölelését, minden a száját elhagyó "anya" szót köszöntésnek veszek! Hiszen ő még csak így tud köszönteni és ha tudná, hogy ma kell, biztos vagyok benne, hogy köszöntene.

A Te fiad a szemével, a mosolyával, a gőgicsélésével köszönt Téged! Ezzel köszöni meg a fél évnyi (és előtte még a 9 hónapnyi) törődést, gondoskodást. A mai mosoly köszönet! Neked is és minden édesanyának!

2008. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hmmm, azt írtad külföldön élsz. a párod is az adott országból való? mert május elsö vasárnapja csak nálunk meg még néhány országba anyáknapja, mindenhol máshol május második vasarnapja anyáknapja.
2008. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa!! Jajj, hát megtudom érteni.. de azért mégse légy szomorú! :) Van biztosan egy gyönyörű hat hónapos kisfiad... ő visszamosolyog rád, és ez épp elég :) Jövőre már szed neked virágot is ;)

Amúgy szerintem.. ezt a párod nem látja rajtad?

Vagy csak úgy.. jegyezd meg neki viccesen, hogy.. azért szép... ez a nap, de lehetne szebb.. és úgy halkan , ha mégis olyan a viszony (márpedig gondolom meglehetősen közeli, ha már kisbabátok van!), hogy egy picit most mégis csalódott de nem tudod mitől.. segítsen.. ne érezd cikinek, kell hogy ennyire közeli legyen vele a kapcsolatod! Lelkileg.

Akkor majd biztos észreveszi magát, és legalább ma estére kitalál vmit.. ha mégsem, akkor bízhatsz benne, hogy majd a fiad mekkora gavallér lesz :) Majd ŐŐ...

Ne légy szomorú! Puszi, inkább élvezd a kisfiad létét!

2008. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*csalódott vagy
2008. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a hozzäszoläst komolyan!!annyi lelket öntöttetek belém hogy iszonyat.!a mäsik pedig utänanéztem ös sväjcban valoban 11.-én van anyäknakpja...meg megis emlitettem a päromnak hogy hät ugy örülök ennek a napnak...de bevallom szpmoru is vagyok....aztän kérdezte miéRt..én mondtam...és azt mondta mivel itt 11.-én van,lesem esett neki a mai de hogy hogy szégyenli magät:):).köszönölm nektek!
2008. máj. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!